Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Fotofix | 17 yorum
36.474,97 TL + Kargo Siteye Git ❯8 dk önceki fiyat
1 36484.97 DJI Osmo Pocket 3 Creator Combo Kamera, 4K, 1300 mAh, 60 FPSSatıcı: fotozeynep
36.484,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önceki fiyat
2 36484.00 DJI Osmo Pocket 3 Creator Combo Kamera, 4K, 1300 mAh, 60 FPSSatıcı: ARAS FOTO
36.489,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önceki fiyat
3 36489.00 DJI Pocket 3 Creator ComboSatıcı: Trendyol | 9 yorum
36.474,97 TL + 29,99 TL Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
4 36484.97 DJI Pocket 3 Creator ComboSatıcı: Fotoaksesuar
38.500,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
5 38500.00 DJI Osmo Pocket 3 Creator Combo DJI Osmo Pocket 3, 3 Eksenli Kameralı Gimbal, 4K/120 fps Video, 1-inç CMOS Sensör, 2-inç Hareketli Dokunmatik Ekran, D-Log M & 10-Bit, ActiveTrack 6.0, DJI Mic 2, Cep BoyutSatıcı: Birtek Teknoloji
39.997,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önceki fiyat
6 39997.00 DJI Osmo Pocket 3 Creator ComboSatıcı: BirtekTeknoloji | 1 yorum
40.997,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
7 40997.00