Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
DJI OSMO POCKET 4 STANDARD COMBO | DJI Türkiye Karacasulu Garantili | Satıcı: Trendyol
28.789,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önce
1 28789.99
DJI Djı Osmo Pocket 4 Standard Combo - Siyah
Satıcı: Hepsiburada
29.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
2 29299.00
Osmo Pocket 4 Standard Combo | Dji Türkiye Karacasulu Garantili | Satıcı: ALSAT CEP İLETİŞİM PAZARLAMA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
29.500,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
3 29500.00
DJI Osmo Pocket 4 Standard Combo Siyah (DJI Türkiye Garantili) Satıcı: n11
29.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
4 29599.00
Osmo Pocket 4 Standard Combo | Dji Türkiye Karacasulu Garantili | Satıcı: HAYAT ELEKTRONİK
29.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
5 29699.00
DJI OSMO POCKET 4 STANDARD COMBO | DJI Türkiye Karacasulu Garantili | Satıcı: Haydi İste
30.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
6 30499.00
DJI Osmo Pocket 4 Standard Combo Siyah (DJI Türkiye Garantili) Satıcı: 4berry
31.600,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
7 31600.00
Osmo Pocket 4 Stand Combo 1 Inç Cmos Sensör ve 4K/240FPS Video Kaydı, 3 Eksenli Görüntü Sabitleme, 2x Kayıpsız Zoom, 107 GB Dahili Hafıza
Satıcı: larska
65.318,28 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
8 65318.28
28.789,99 TL
Kamera + Tripod
37.299,00 TL
SENSÖR
POZLAMA & ÇEKİM
OBJEKTİF
EKRAN & VİZÖR
VİDEO
DEPOLAMA & PİL
TASARIM
FİZİKSEL DAYANIKLILIK
BAĞLANTILAR
DİĞER BİLGİLER
DJI Osmo Pocket 3
23.499,00 TL
DJI Osmo Pocket 4 Creator Combo Kamera + Tripod
37.299,00 TL
Insta360 X5
27.049,00 TL
DJI Osmo Action 6 Standard Kamera
19.190,00 TL
Sony ZV-E10 16-50mm
35.447,68 TL
DJI Osmo 360 Adventure Combo Kamera + Tripod
28.440,00 TL