BabyHope 444 GTR Sport 12V

Araç Tipi:
Vites Sayısı:
2
Hız:
1-3.3 km/h
Araç Kapasitesi:
Taşıma Kapasitesi:
Açılabilir Kapı:
Var
Uzaktan Kumanda:
Var
Akü Voltajı:

BabyHope 444 GTR Sport 12V Fiyatları

BabyHope Gtr Sport Akülü Araba 12V 444

Satıcı: attabebe

10.830,54 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 10830.54
BabyHope 444 GTR SPORT 12V UZAKTAN KUMANDALI AKÜLÜ ARABA KOYU GRİ

Satıcı: TOYSTOP

10.939,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 10939.90
Babyhope Gtr Sport Akülü Araba 12V 444 - Beyaz

Satıcı: Annesininbebişi | 172 yorum

11.305,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

3 11305.00
Babyhope 444 GTR Sport Akülü Araba 12V Beyaz 06044420

Satıcı: Tıfıl Toys

11.649,38 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

4 11649.38
Ümit Babyhope 444 Gtr Sport Akülü Araba 12v Koyu Gri 06044407

Satıcı: newtrendd

11.899,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

5 11899.15
Babyhope Gtr Sport Akülü Araba 12V 444 - Beyaz

Satıcı: Farbu Oyuncak | 172 yorum

11.899,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

6 11899.90
Babyhope Gtr Sport Akülü Araba 12V 444 Kırmızı kirmizi

Satıcı: toystop

11.899,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

7 11899.91
Babyhope 444 GTR Sport 12 V Akülü Araba Kırmızı

Satıcı: TOYSTOP

12.512,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

8 12512.90
Babyhope 444 Gtr Sport Akülü Araba 12V Beyaz 06044420

Satıcı: Tıfıl Toys

13.137,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 13137.50
Gtr Sport Akülü Araba 12V 444

Satıcı: KLASEVİM

13.728,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 13728.00

BabyHope 444 GTR Sport 12V Fiyat Geçmişi

BabyHope 444 GTR Sport 12V Temel Özellikleri

2
Hız:
1-3.3 km/h
Var
Güç Göstergesi:
Var
LED Far:
Var

BabyHope 444 GTR Sport 12V Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Araç Tipi Otomobil
• Yaş Aralığı 3-6 yaş
• Hız 1-3.3 km/h
• Uzaktan Kumanda Var
• Vites Var
• Vites Sayısı 2
• Akü Voltajı 12 V
• Akü Kapasite 12 Ah
• Akü Adedi 1 adet
• Araç Kapasitesi 1 kişi
• Taşıma Kapasitesi 30 kg

FONKSİYONLAR

• Açılabilir Kapı Var
• LED Far Var
• Güç Göstergesi Var
• Diğer Özellikler Bluetooth Deri Koltuk Led Işıklı Farlar Rüzgarlık Taşıma Kolu USB Bağlantısı

TASARIM

• En 51 cm
• Boy 126 cm
• Yükseklik 62 cm
• Ağırlık 12.5 kg
• Renk Seçenekleri Beyaz

BabyHope 444 GTR Sport 12V Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.