Babyhope BHU12 12V

Araç Tipi:
Vites Sayısı:
2
Hız:
1-3.3 km/h
Araç Kapasitesi:
Taşıma Kapasitesi:
Emniyet Kemeri:
Yok
Açılabilir Kapı:
Var
Uzaktan Kumanda:
Var

Babyhope BHU12 12V Fiyatları

Babyhope 439 Akülü Jeep Araba Sedef Beyaz beyaz

Satıcı: onlinebabyshop | 3 yorum

15.720,21 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

1 15720.21
Babyhope 439 Akülü Jeep Araba Sedef Beyaz beyaz

Satıcı: bebeyatmaz

16.054,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

2 16054.05
Babyhope Baby Hope 439 Akülü Jeep Sedef Beyaz 12 V Uzaktan Kumandalı Yarış Arabası 30 kg Kapasite

Satıcı: jetlegelsin | 72 yorum

16.799,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

3 16799.90
Babyhope 439 Uzaktan Kumandalı Yarış Arabası 12V Gri Renkli

Satıcı: toystop | 53 yorum

16.999,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

4 16999.91
BabyHope 439 Uzaktan Kumandalı Akülü Jeep 12V

Satıcı: Online Baby Shop

19.139,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

5 19139.13
Babyhope 439 Mercedes G65 Amg Uzaktan Kumandalı 12 V Akülü Jeep Beyaz

Satıcı: Online Baby Shop

19.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 19199.00
BabyHope 439 Uzaktan Kumandalı Akülü Jeep 12V

Satıcı: TOYSTOP

19.787,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

7 19787.90
BabyHope 439 Akülü Jeep Araba

Satıcı: OĞUZHAN BİSİKLET

19.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 19799.00
BabyHope 439 Akülü Jeep Araba

Satıcı: jetlegelsin

19.994,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 19994.00
Babyhope 439 Uzaktan Kumandalı Akülü Metalik Jeep 12V

Satıcı: ÖYKÜBEBEK DÜNYASI

28.320,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 28320.00

Babyhope BHU12 12V Fiyat Geçmişi

Babyhope BHU12 12V Temel Özellikleri

2
Hız:
1-3.3 km/h
Yok
Var
Akü Voltajı:
Güç Göstergesi:
Var
Müzik Çalabilme:
Var
LED Far:
Var

Babyhope BHU12 12V Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Araç Tipi Jeep
• Yaş Aralığı 3-8 yaş
• Hız 1-3.3 km/h
• Uzaktan Kumanda Var
• Emniyet Kemeri Yok
• Vites Var
• Vites Sayısı 2
• Akü Voltajı 12 V
• Akü Kapasite 9 Ah
• Akü Adedi 1 adet
• Araç Kapasitesi 1 kişi
• Taşıma Kapasitesi 30 kg

FONKSİYONLAR

• Açılabilir Kapı Var
• LED Far Var
• Güç Göstergesi Var
• Müzik Çalabilme Var
• Diğer Özellikler Deri Koltuk Mp3 Çalabilme USB Bağlantısı

TASARIM

• En 51 cm
• Boy 126 cm
• Yükseklik 62 cm
• Ağırlık 23.7 kg
• Renk Seçenekleri Beyaz Gri Siyah

Babyhope BHU12 12V İle En Çok Karşılaştırılan Akülü Arabalar

Babyhope BHU12 12V Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.