Babyhope Cougar 442

Araç Tipi:
Vites Sayısı:
2
Hız:
1-3.3 km/h
Araç Kapasitesi:
Taşıma Kapasitesi:
Açılabilir Kapı:
Var
Uzaktan Kumanda:
Var
Akü Voltajı:

Babyhope Cougar 442 Fiyatları

BabyHope 442 Cougar Akülü Araba 12v Uzaktan Kumandalı Kırmızı

Satıcı: attabebe

10.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 10900.00
Babyhope 442 Cougar Akülü Uzaktan Kumandalı Araba kirmizi

Satıcı: tifiltoys

11.135,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

2 11135.60
Babyhope 442 Cougar Uzaktan Kumandalı 12 V Akülü Araba Kırmızı

Satıcı: Özarslan Ticaret

11.374,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

3 11374.09
Babyhope Cougar Akülü Araba 12V Beyaz 06044220

Satıcı: Özarslan Ticaret

11.374,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

4 11374.09
Babyhope 442 Cougar 12V Akülü Araba Kırmızı

Satıcı: Farbu Oyuncak | 71 yorum

11.480,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

5 11480.00
Baby Hope 442 Cougar 12V Akülü Araba Beyaz

Satıcı: Toystopp

11.499,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

6 11509.9
Babyhope 442 Cougar Akülü Uzaktan Kumandalı Araba kirmizi

Satıcı: ÖZARSLANTİCARET19

11.759,16 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

7 11759.16
BabyHope 442 COUGAR AKÜLÜ ARABA (KIRMIZI)

Satıcı: Tıfıl Toys

11.795,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 11795.00
Babyhope Cougar Akülü Araba 12V Beyaz

Satıcı: toystop | 155 yorum

11.899,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

9 11899.91
Babyhope Cougar 12 Volt Akülü Uzaktan Kumandalı Araba Pembe (Standart)

Satıcı: Toystop

11.879,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 11889
Babyhope 442 Cougar Uzaktan Kumandalı 12 V Akülü Araba Kırmızı

Satıcı: Online Baby Shop

13.247,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 13247.00
Babyhope 442 Cougar Uzaktan Kumandalı 12 V Akülü Araba Beyaz

Satıcı: Online Baby Shop

13.439,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 13439.00
Babyhope 442 Cougar Uzaktan Kumandalı 12 V Akülü Araba

Satıcı: NENNA

19.250,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 19260

Babyhope Cougar 442 Fiyat Geçmişi

Babyhope Cougar 442 Temel Özellikleri

2
Hız:
1-3.3 km/h
Var
Güç Göstergesi:
Var
Müzik Çalabilme:
Var
LED Far:
Var

Babyhope Cougar 442 Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Araç Tipi Otomobil
• Yaş Aralığı 3-8 yaş
• Hız 1-3.3 km/h
• Uzaktan Kumanda Var
• Vites Var
• Vites Sayısı 2
• Akü Voltajı 12 V
• Akü Kapasite 9 Ah
• Akü Adedi 1 adet
• Araç Kapasitesi 1 kişi
• Taşıma Kapasitesi 30 kg

FONKSİYONLAR

• Açılabilir Kapı Var
• LED Far Var
• Güç Göstergesi Var
• Müzik Çalabilme Var
• Diğer Özellikler Bluetooth Mp3 USB Bağlantısı

TASARIM

Babyhope Cougar 442 İle En Çok Karşılaştırılan Akülü Arabalar

Babyhope Cougar 442 Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.