Babyhope 436 E-Drive-5 12V

Araç Tipi:
Vites Sayısı:
2
Hız:
3.3 km/h
Araç Kapasitesi:
Taşıma Kapasitesi:
Emniyet Kemeri:
Var
Açılabilir Kapı:
Yok
Uzaktan Kumanda:
Var

Babyhope 436 E-Drive-5 12V Fiyatları

Babyhope 436 Audi E-Drive-5 12 V Akülü Araba

Satıcı: Toystopp

8.999,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

1 9009.9
BabyHope E-drive Kumandalı Akülü Araba 12v Beyaz -

Satıcı: TOYSTOP

8.999,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

2 8999.90
BabyHope Akülü Araba 436 Kırmızı

Satıcı: TOYSTOP

8.999,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

3 8999.90
Babyhope E-Drive-5 436 12 V Uzaktan Kumandalı Akülü Kırmızı kirmizi

Satıcı: toystop

9.349,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

4 9349.91
436 Uzaktan Kumandalı Akülü Araba 12V Beyaz

Satıcı: KLASEVİM

9.408,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 9408.00
Babyhope E-Drive-5 436 12 V Uzaktan Kumandalı Akülü Kırmızı kirmizi

Satıcı: onlinebabyshop | 48 yorum

9.637,21 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

6 9637.21
Babyhope E-Drive Kumandalı Akülü Araba 12V Beyaz - 100019

Satıcı: ÖYKÜBEBEK DÜNYASI

9.888,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 9888.00
BabyHope AUDİ Kumandalı Akülü Araba BH-436

Satıcı: Online Baby Shop

9.917,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

8 9917.13
BabyHope 436 Audi 12V Beyaz Akülü Araba 30 kg Taşıma Kapasitesi ve Kumanda Kontrolü Özellikli

Satıcı: SERDAR BİSİKLET | 1 yorum

9.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

9 9999.00
Babyhope 436 Akülü Araba Kırmızı 06043610

Satıcı: Online Baby Shop

10.004,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

10 10004.13
Babyhope 436 Uzaktan Kumandalı Akülü Araba 12V Kırmızı

Satıcı: toystop | 226 yorum

10.199,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

11 10199.91
Babyhope E-Drive-5 12 Volt Akülü Uzaktan Kumandalı Araba Pembe (Standart)

Satıcı: Toystop | 3 yorum

10.999,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

59 sn önce

12 11009

Babyhope 436 E-Drive-5 12V Fiyat Geçmişi

Babyhope 436 E-Drive-5 12V Temel Özellikleri

2
Hız:
3.3 km/h
Var
Yok
Var
Akü Voltajı:
Güç Göstergesi:
Var
Müzik Çalabilme:
Var
LED Far:
Var

Babyhope 436 E-Drive-5 12V Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Araç Tipi Otomobil
• Yaş Aralığı 3-8 yaş
• Hız 3.3 km/h
• Uzaktan Kumanda Var
• Emniyet Kemeri Var
• Vites Var
• Vites Sayısı 2
• Akü Voltajı 12 V
• Akü Kapasite 7 Ah
• Akü Adedi 1 adet
• Araç Kapasitesi 1 kişi
• Taşıma Kapasitesi 30 kg

FONKSİYONLAR

• Açılabilir Kapı Yok
• LED Far Var
• Korna Var
• Güç Göstergesi Var
• Müzik Çalabilme Var
• Diğer Özellikler Bluetooth Işıklı Rüzgarlık Led Işıklı Farlar Mp3 Çalabilme USB Bağlantısı

TASARIM

Babyhope 436 E-Drive-5 12V Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.