Babyhope W431R 12V

Araç Tipi:
Vites Sayısı:
2
Hız:
6 km/h
Araç Kapasitesi:
Taşıma Kapasitesi:
Emniyet Kemeri:
Var
Açılabilir Kapı:
Yok
Uzaktan Kumanda:
Var

Babyhope W431R 12V Fiyatları

Babyhope W431R Sd Kart Usb Ve Mp3 Çalar Uzaktan Kumandalı 12 V Akülü Araba Beyaz pembe

Satıcı: onlinebabyshop

8.689,21 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

1 8689.21
Babyhope W431R Sd Kart Usb Ve Mp3 Çalar Uzaktan Kumandalı 12 V Akülü Araba Beyaz kirmizi

Satıcı: onlinebabyshop

8.689,21 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

2 8689.21
BabyHope Akülü Araba 12v

Satıcı: BEBEYATMAZ

8.720,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 8720.00
BabyHope Kırmızı Kumanda Akülü Araba 12v

Satıcı: BEBEYATMAZ

9.049,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 9049.00
BABYHOPE W431R KUMANDALI AKÜLÜ ARABA 12V KIRMIZI

Satıcı: Velesbitcim

9.998,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

5 9998.99
BabyHope W431R Uzaktan Kumandalı Akülü Araba 12V

Satıcı: Online Baby Shop

10.439,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

6 10439.13
Babyhope W431r Uzaktan Kumandalı 12 V Akülü Araba Pembe

Satıcı: Online Baby Shop

10.559,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 10559.00
Babyhope W431r Uzaktan Kumandalı 12 V Akülü Araba Kırmızı

Satıcı: Online Baby Shop

10.559,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

8 10559.00
Babyhope W431R Uzaktan Kumandalı 12V Pembe Akülü Araba 30 kg Taşıma Kapasitesi ile Eğlenceli

Satıcı: BEBEYATMAZ BEBEK MARKET | 99 yorum

10.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

9 10599.00
Babyhope W431R Kumandalı Akülü Araba 12V Kırmızı - Çok Renkli

Satıcı: VELESBİTCİM

10.619,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

10 10619.00
Babyhope W431R Akülü Çocuk Arabası 12 Volt Uzaktan Kumandalı (Pembe)

Satıcı: OĞUZHAN BİSİKLET

10.779,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

11 10789
Babyhope W431R Akülü Çocuk Arabası 12 Volt Uzaktan Kumandalı (Kırmızı)

Satıcı: OĞUZHAN BİSİKLET

10.779,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

12 10789

Babyhope W431R 12V Fiyat Geçmişi

Babyhope W431R 12V Temel Özellikleri

2
Hız:
6 km/h
Var
Yok
Var
Akü Voltajı:
Güç Göstergesi:
Var
Müzik Çalabilme:
Var
LED Far:
Var

Babyhope W431R 12V Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Araç Tipi Otomobil
• Yaş Aralığı 3-8 yaş
• Hız 6 km/h
• Uzaktan Kumanda Var
• Emniyet Kemeri Var
• Vites Var
• Vites Sayısı 2
• Akü Voltajı 12 V
• Akü Kapasite 7 Ah
• Akü Adedi 1 adet
• Araç Kapasitesi 1 kişi
• Taşıma Kapasitesi 30 kg

FONKSİYONLAR

• Açılabilir Kapı Yok
• LED Far Var
• Güç Göstergesi Var
• Müzik Çalabilme Var
• Diğer Özellikler Led Işıklı Farlar Mp3 Çalabilme USB Bağlantısı

TASARIM

Babyhope W431R 12V Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.