Dolu 8093 Willy 12V

Araç Tipi:
Vites Sayısı:
2
Araç Kapasitesi:
Taşıma Kapasitesi:
Emniyet Kemeri:
Var
Açılabilir Kapı:
Var
Uzaktan Kumanda:
Var
Akü Voltajı:

Dolu 8093 Willy 12V Fiyatları

Dolu Oyuncak Willy 12V Uzaktan Kumandalı Akülü Araba Beyaz beyaz

Satıcı: TurkuazBeyazEşya

8.329,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

1 8329.90
Dolu Oyuncak Willy 12V Uzaktan Kumandalı Akülü Araba Beyaz beyaz

Satıcı: TuruncuElma | 9 yorum

8.499,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

2 8499.15
Dolu Oyuncak 8093 Wılly 12V Uzaktan Kumandalı Akülü Araba- Dolu Oyuncak

Satıcı: ESMEL ALIŞVERİŞ

9.499,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 9499.10
Dolu 8093 Wılly 12V Uzaktan Kumandalı Akülü Araba

Satıcı: Cesitvar

9.569,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

4 9569.13
Dolu Willy 8093 12V Uzaktan Kumandalı Akülü Araba

Satıcı: Özmeta ticaret

9.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 9599.00
Dolu 8093 Wılly 12V Uzaktan Kumandalı Akülü Araba- Dolu Oyuncak

Satıcı: BEKİR AKGÖĞ

9.698,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

6 9698.88
Dolu 8093 Willy 12V Uzaktan Kumandalı Akülü Araba 9.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

7 9999.00
Dolu 8093 Wılly 12V Uzaktan Kumandalı Akülü Araba

Satıcı: Özmeta Ticaret

10.008,18 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

8 10008.18
Wılly 12V Uzaktan Kumandalı Akülü Araba Dolu-Yubi Oyuncak 12.187,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

9 12197
Dolu Oyuncak Willy 12V Uzaktan Kumandalı Akülü Araba

Satıcı: Pazareyle Sanal Mağazacılık

17.622,78 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

10 17622.78

Dolu 8093 Willy 12V Fiyat Geçmişi

Dolu 8093 Willy 12V Temel Özellikleri

2
Var
Güç Göstergesi:
Yok
Müzik Çalabilme:
Var
LED Far:
Var

Dolu 8093 Willy 12V Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Araç Tipi Otomobil
• Yaş Aralığı 3-7 yaş
• Uzaktan Kumanda Var
• Emniyet Kemeri Var
• Vites Var
• Vites Sayısı 2
• Akü Voltajı 12 V
• Akü Adedi 1 adet
• Araç Kapasitesi 1 kişi
• Taşıma Kapasitesi 35 kg

FONKSİYONLAR

• Açılabilir Kapı Var
• LED Far Var
• Korna Var
• Güç Göstergesi Yok
• Müzik Çalabilme Var
• Diğer Özellikler Amortisör 3 Kademe Hız Seçeneği

TASARIM

• En 46 cm
• Boy 102 cm
• Yükseklik 63.5 cm
• Renk Seçenekleri Beyaz

Dolu 8093 Willy 12V İle En Çok Karşılaştırılan Akülü Arabalar

Dolu 8093 Willy 12V Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.