Dolu Grand SUV 12V (8198)

Araç Tipi:
Vites Sayısı:
2
Araç Kapasitesi:
Açılabilir Kapı:
Var
Uzaktan Kumanda:
Var
Akü Voltajı:

Dolu Grand SUV 12V Fiyatları

Dolu Grand Suv 12 Volt Kumandalı Akülü Araba Beyaz

Satıcı: jetlegelsin

10.809,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 sn önce

1 10809.91
Dolu Grand Suv 12 Volt Uzaktan Kumandalı Mavi 8498

Satıcı: Toyzz Shop

11.999,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

2 12009.99
Dolu Grand Suv 12 Volt Uzaktan Kumandalı Beyaz 8198

Satıcı: Amazon.com.tr

12.400,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

3 12410
8198 Grand Suv 12V Bej Akülü Araba -Dolu Oyuncak

Satıcı: Toyzz Shop | 1 yorum

12.999,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

4 12999.99
Dolu 8198 Grand Suv 12 Volt - Beyaz DOLU.307

Satıcı: ArmağanOyuncak

13.019,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

5 13019.07
Dolu 8398 Grand Suv 12 Volt - Pembe DOLU.308

Satıcı: HappyCenter

13.078,58 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

6 13078.58
Dolu Grand Suv 12V Akülü Araba Beyaz 8198

Satıcı: jetlegelsin | 5 yorum

13.649,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

7 13649.91
Dolu Grand Suv 12 Volt Kumandalı Akülü Araba Beyaz

Satıcı: Armağan Oyuncak

13.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

8 13999.00
Dolu Grand Suv 12 Volt Uzaktan Kumandalı Pembe 8398

Satıcı: Armağan Oyuncak

13.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

9 13999.00
Dolu 8198 Grand SUV 12 Volt - Beyaz

Satıcı: Happy Center

14.429,54 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

10 14429.54

Dolu Grand SUV 12V Fiyat Geçmişi

Dolu Grand SUV 12V Temel Özellikleri

2
Var

Dolu Grand SUV 12V Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Araç Tipi Otomobil
• Yaş Aralığı 3-6 yaş
• Uzaktan Kumanda Var
• Vites Var
• Vites Sayısı 2
• Akü Voltajı 12 V
• Akü Adedi 1 adet
• Araç Kapasitesi 1 kişi

FONKSİYONLAR

• Açılabilir Kapı Var
• Diğer Özellikler Amortisör Bluetooth Otomatik Fren Özelliği

TASARIM

• En 43 cm
• Boy 106 cm
• Yükseklik 58 cm
• Renk Seçenekleri Beyaz

Dolu Grand SUV 12V Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.