Dolu Sahara 12V (8086)

Araç Tipi:
Vites Sayısı:
3
Araç Kapasitesi:
Taşıma Kapasitesi:
Emniyet Kemeri:
Var
Açılabilir Kapı:
Yok
Uzaktan Kumanda:
Var
Akü Voltajı:

Dolu Sahara 12V Fiyatları

Dolu Sahara 12 Volt Uzaktan Kumandalı 8086 - Beyaz

Satıcı: Ceylins | 874 yorum

10.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 10599.00
Dolu 8086 Sahara 12 V Uzaktan Kumandalı Akülü Jeep beyaz

Satıcı: HappyCenter

10.876,49 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

2 10876.49
Dolu 8086 Sahara Uzaktan Kumandalı 12 V Akülü Araba

Satıcı: doganbazaar

11.019,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

3 11019.00
Dolu 8086 Sahara 12 V Uzaktan Kumandalı Akülü Jeep beyaz

Satıcı: TuruncuElma

11.049,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

4 11049.15
Dolu 8086 Sahara Uzaktan Kumandalı 12 V Akülü Araba

Satıcı: ESMEL AVM

11.309,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

5 11309.13
Dolu 8086 Sahara 12 Volt Uzaktan Kumandalı Akülü Araba 25 kg Taşıma Kapasitesi İle Beyaz Renk

Satıcı: Optimize | 3 yorum

11.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

6 11500.00
Dolu Sahara 12 Volt Uzaktan Kumandalı 8086

Satıcı: Happy Center

12.069,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 12069.99
Dolu Oyuncak Dolu Sahara Uzaktan Kumandalı Akülü Araba 12 V

Satıcı: ESMEL ALIŞVERİŞ

12.349,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 12349.10
Sahara Uzaktan Kumandalı Akülü Araba 8086

Satıcı: DoğanBazaar

12.432,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 12432.00
Dolu Sahara 12 Volt Uzaktan Kumandalı 8086

Satıcı: DoganBazaar

12.549,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 12549.00
Dolu Sahara 12 V Akülü Araba 8086 12.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 12999.00

Dolu Sahara 12V Fiyat Geçmişi

Dolu Sahara 12V Temel Özellikleri

3
Var
Yok
Var
Müzik Çalabilme:
Var
LED Far:
Var

Dolu Sahara 12V Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Araç Tipi Jeep
• Yaş Aralığı 3-7 yaş
• Uzaktan Kumanda Var
• Emniyet Kemeri Var
• Vites Var
• Vites Sayısı 3
• Akü Voltajı 12 V
• Akü Adedi 1 adet
• Araç Kapasitesi 1 kişi
• Taşıma Kapasitesi 35 kg

FONKSİYONLAR

• Açılabilir Kapı Yok
• LED Far Var
• Korna Var
• Müzik Çalabilme Var
• Diğer Özellikler Hareket Halinde Yanan Farlar Mp3 USB Bağlantısı

TASARIM

• En 60.5 cm
• Boy 103 cm
• Yükseklik 73 cm
• Renk Seçenekleri Beyaz

Dolu Sahara 12V Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.