Araç Tipi:
Vites Sayısı:
2
Hız:
4 km/h
Araç Kapasitesi:
Taşıma Kapasitesi:
Emniyet Kemeri:
Yok
Uzaktan Kumanda:
Var
Akü Voltajı:
6 V

Feber Range Rover Sport 6V (Uzaktan Kumanda) Fiyatları

Fiyat bilgisi bulunamadı

Feber Range Rover Sport 6V Ürün Ailesi

Feber Range Rover Sport 6V Uzaktan Kumanda Akülü Araba Uzaktan Kumanda: Var Fiyat bulunamadı
Feber Range Rover Sport 6V Akülü Araba Uzaktan Kumanda: Yok Fiyat bulunamadı

Feber Range Rover Sport 6V (Uzaktan Kumanda) Fiyat Geçmişi

Feber Range Rover Sport 6V (Uzaktan Kumanda) Temel Özellikleri

2
Hız:
4 km/h
Yok
Var
6 V

Feber Range Rover Sport 6V (Uzaktan Kumanda) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Araç Tipi Jeep
• Yaş Aralığı 3-7 yaş
• Hız 4 km/h
• Uzaktan Kumanda Var
• Emniyet Kemeri Yok
• Vites Var
• Vites Sayısı 2
• Akü Voltajı 6 V
• Akü Adedi 1 adet
• Araç Kapasitesi 1 kişi
• Taşıma Kapasitesi 30 kg

FONKSİYONLAR

• Diğer Özellikler Bluetooth

TASARIM

• En 53 cm
• Boy 111 cm
• Yükseklik 64 cm
• Ağırlık 16 kg
• Renk Seçenekleri Kırmızı

DÖKÜMAN

Feber Range Rover Sport 6V (Uzaktan Kumanda) Yorumları (1 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

RIDVAN Profil Resmi

1 yorum

RIDVAN Merhabalar bluetooth nasıl bağlanıyor detaylı anlatirmisiniz
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 yıl önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.