Pilsan Fortune (6 V)

Araç Tipi:
Vites Sayısı:
3
Hız:
3-7 km/h
Araç Kapasitesi:
Taşıma Kapasitesi:
Emniyet Kemeri:
Yok
Açılabilir Kapı:
Yok
Uzaktan Kumanda:
Var

Pilsan Fortune (6 V) Fiyatları

Fiyat bilgisi bulunamadı

Pilsan Fortune Ürün Ailesi

Pilsan Fortune 12 V Akülü Araba 12 V 13.499,00 TL
Pilsan Fortune 6 V Akülü Araba 6 V Fiyat bulunamadı

Pilsan Fortune (6 V) Fiyat Geçmişi

Pilsan Fortune (6 V) Temel Özellikleri

3
Hız:
3-7 km/h
Yok
Var
Akü Voltajı:
6 V
Güç Göstergesi:
Yok
Müzik Çalabilme:
Var
LED Far:
Var

Pilsan Fortune (6 V) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Araç Tipi Otomobil
• Yaş Aralığı 3-7 yaş
• Hız 3-7 km/h
• Uzaktan Kumanda Var
• Emniyet Kemeri Yok
• Vites Var
• Vites Sayısı 3
• Akü Voltajı 6 V
• Akü Adedi 1 adet
• Araç Kapasitesi 1 kişi
• Taşıma Kapasitesi 35 kg

FONKSİYONLAR

• Açılabilir Kapı Yok
• LED Far Var
• Korna Var
• Güç Göstergesi Yok
• Müzik Çalabilme Var
• Diğer Özellikler Aşırı Isınma Koruması Gaz Kesince Frenleme Gerçek Motor Sesi Mp3 Çalabilme

TASARIM

• En 68 cm
• Boy 117.5 cm
• Yükseklik 52 cm
• Ağırlık 17.5 kg
• Renk Seçenekleri Kırmızı

Pilsan Fortune İle En Çok Karşılaştırılan Akülü Arabalar

Pilsan Fortune (6 V) Yorumları (1 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Hayati O**** Profil Resmi

1 yorum

Hayati O**** Pilsan fortune 6 volt oyuncak arabamızı 4-5 sene önce aldım. Aküsü zayıfladı performans düştü. Bu akülü arabama 12 volt bir akü yeni alıp taksam bu 12 volt performansı motoru kaldırırmı, performansı nı tam alabilirmiyim. İlgilenip bilgi verirseniz memnun olurum
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 yıl önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.