Araç Tipi:
ATV
Vites Sayısı:
2
Hız:
1-4.5 km/h
Araç Kapasitesi:
Taşıma Kapasitesi:
Emniyet Kemeri:
Yok
Açılabilir Kapı:
Yok
Uzaktan Kumanda:
Yok

Uj Toys Ranger ATV 6V Fiyatları

ujtoys Müzikli Ve Led Işıklı Akülü Atv 6v Ranger Siyah/Mavi

Satıcı: UJTOYS

3.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 3599.00
Uj Toys Ranger 6V Prenses Akülü Atv Beyaz beyaz

Satıcı: Freebaby

3.863,16 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

2 3863.16
UJ Toys Ranger 6 V Akülü ATV

Satıcı: Freebebek

4.185,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

3 4185.09
UJ Toys Ranger 6 V Akülü ATV Prenses

Satıcı: Freebebek

4.185,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

4 4185.09
Uj Toys Ranger 6 V Akülü Atv Beyaz beyaz

Satıcı: Freebaby

4.199,16 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

5 4199.16
Uj Toys 6V Akülü Atv - Ranger Kırmızı 35 kg Taşıma Kapasitesi ve 4,5 km/h Hız Özelliği

Satıcı: Freebaby | 30 yorum

4.409,46 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

6 4409.46
ujtoys Müzikli Ve Led Işıklı Akülü Atv 6v Ranger Siyah

Satıcı: Toggbaby

4.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 4499.00
Uj Toys 6V Akülü Atv Ranger Siyah - Siyah - Kırmızı

Satıcı: Freebaby | 5 yorum

4.752,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

8 4752.50
Uj Toys Müzikli Ve Led Işıklı Ranger Akülü Atv 6V-Siyah

Satıcı: UJ TOYS

4.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 4799.00
Uj Toys Müzikli Ve Led Işıklı Ranger Akülü Atv 6V-Beyaz Prenses

Satıcı: UJ TOYS

4.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 4799.00

Uj Toys Ranger ATV 6V Fiyat Geçmişi

Uj Toys Ranger ATV 6V Temel Özellikleri

ATV
2
Hız:
1-4.5 km/h
Yok
Akü Voltajı:
6 V
Müzik Çalabilme:
Var
LED Far:
Var

Uj Toys Ranger ATV 6V Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Araç Tipi ATV
• Yaş Aralığı 3-6 yaş
• Hız 1-4.5 km/h
• Uzaktan Kumanda Yok
• Emniyet Kemeri Yok
• Vites Var
• Vites Sayısı 2
• Akü Voltajı 6 V
• Akü Adedi 1 adet
• Araç Kapasitesi 1 kişi
• Taşıma Kapasitesi 35 kg

FONKSİYONLAR

• Açılabilir Kapı Yok
• LED Far Var
• Korna Var
• Müzik Çalabilme Var
• Diğer Özellikler Led Işıklı Panel 2 Ayrı Kullanım

TASARIM

• En 38 cm
• Boy 68 cm
• Yükseklik 48.5 cm
• Ağırlık 20 kg
• Renk Seçenekleri Mavi Sarı Siyah

Uj Toys Ranger ATV 6V İle En Çok Karşılaştırılan Akülü Arabalar

Uj Toys Ranger ATV 6V Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.