Araç Tipi:
ATV
Vites Sayısı:
2
Hız:
4.5 km/h
Araç Kapasitesi:
Taşıma Kapasitesi:
Emniyet Kemeri:
Yok
Açılabilir Kapı:
Yok
Uzaktan Kumanda:
Yok

Uj Toys Safari ATV 6V Fiyatları

UJ Toys Safari 6 V Akülü ATV

Satıcı: Freebebek

3.548,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

1 3548.09
UJ Toys 6V Akülü ATV sari

Satıcı: Freebaby

3.863,16 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

2 3863.16
UJ Toys Safari 6 V Akülü ATV

Satıcı: Freebebek

4.185,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

3 4185.09
Uj Toys Akülü Atv 6V Safari-Kırmızı

Satıcı: Free bebek

4.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

4 4309
UJ Toys Safari 6V Akülü ATV – 35 kg Taşıma Kapasiteli, Müzikli, LED Işıklı, Start-Stop Özellikli Tek Kişilik Çocuk ATV Aracı - Pembe

Satıcı: Freebaby | 1 yorum

4.370,26 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

5 4370.26
UJ Toys 6V Akülü ATV Safari Kırmızı 4 Tekerlekli 2-4 Yaş İçin 35 kg Kapasite

Satıcı: Freebaby | 846 yorum

4.454,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 saat önce

6 4454.00
UJ Toys 6V Akülü ATV sari

Satıcı: isiltikidsmoda

4.489,98 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

7 4489.98
ujtoys Akülü Atv 6 V Safari Beyaz Polis-ışıklı Ve Müzikli

Satıcı: Freebebek

4.559,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

8 4559.00
ujtoys 9000 Akülü Araba Atv 6 V Safari Pembe

Satıcı: Freebebek

4.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 4599.00
Uj Toys Müzikli Ve Led Işıklı Safari Akülü Atv 6V-Kırmızı

Satıcı: UJ TOYS

4.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

10 4899.00
Uj Toys Müzikli Ve Led Işıklı Safari Akülü Atv 6V-Beyaz Prenses

Satıcı: UJ TOYS

4.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

11 4899.00

Uj Toys Safari ATV 6V Fiyat Geçmişi

Uj Toys Safari ATV 6V Temel Özellikleri

ATV
2
Hız:
4.5 km/h
Yok
Akü Voltajı:
6 V
Müzik Çalabilme:
Var
LED Far:
Var

Uj Toys Safari ATV 6V Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Araç Tipi ATV
• Yaş Aralığı 1.5-3 yaş
• Hız 4.5 km/h
• Uzaktan Kumanda Yok
• Emniyet Kemeri Yok
• Vites Var
• Vites Sayısı 2
• Akü Voltajı 6 V
• Akü Adedi 1 adet
• Araç Kapasitesi 1 kişi
• Taşıma Kapasitesi 35 kg

FONKSİYONLAR

• Açılabilir Kapı Yok
• LED Far Var
• Korna Var
• Müzik Çalabilme Var
• Diğer Özellikler Gerçek Motor Sesi Led Işıklı Farlar 2 Ayrı Kullanım

TASARIM

• En 38 cm
• Boy 65 cm
• Yükseklik 48.5 cm
• Renk Seçenekleri Sarı

Uj Toys Safari ATV 6V İle En Çok Karşılaştırılan Akülü Arabalar

Uj Toys Safari ATV 6V Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.