Ürün Fonksiyonu:
Kullanıcı Ağırlığı:
3.5-13 kg
Kullanıcı Grubu:
Grup 0
Kullanıcı Sınıfı:
Bebek
Çoklu Yatış:
Var
Kemer Tipi:
3 Noktalı
Yatış Pozisyonu:
3 Kademe
Çıkartılabilir Kılıf:
Var

Babybjörn Balance Bliss Ana Kucağı Fiyatları

Babybjörn Balance Bliss Ana Kucağı Woven Cotton /midnight Blue - Mavi

Satıcı: Baby Baby

12.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

1 12999.00
Babybjörn Balance Bliss Ana Kucağı Cotton

Satıcı: Baby Baby Global

12.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

2 13009
BabyBjörn Balance Bliss Ana Kucağı Cotton /anthracite 0-9 kg Sallanır Özellikli Konforlu Tasarım - Siyah

Satıcı: Baby Baby | 2 yorum

12.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

3 12999.00
BabyBjörn Balance Bliss Ana Kucağı Cotton /Anthracite

Satıcı: Baby Baby

12.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 12999.00
BabyBjörn Balance Bliss Ana Kucağı Cotton / Black

Satıcı: Baby Baby

12.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 12999.00
Babybjörn Balance Bliss Cotton Ana Kucağı anthracite

Satıcı: babybabyglobal

12.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

6 12999.00
Babybjörn Balance Bliss Cotton Ana Kucağı anthracite

Satıcı: BebeğimOlacak

12.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

7 12999.00
Babybjörn Balance Bliss Ana Kucağı Cotton Sand Grey

Satıcı: Baby Baby

12.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

8 12999.00
Babybjörn Balance Bliss Ana Kucağı Cotton /Anthracite

Satıcı: Baby Baby

12.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

9 12999.00
Balance Bliss Açık Pembe Dokuma Melanj 3 Kademeli Ana Kucağı 12.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 13009
Balance Bliss Light Grey Dokuma Melanj 3 Kademeli Ana Kucağı 12.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 13009

Babybjörn Balance Bliss Ana Kucağı Fiyat Geçmişi

Babybjörn Balance Bliss Ana Kucağı Temel Özellikleri

3.5-13 kg
Grup 0
Bebek
Var
3 Noktalı
3 Kademe
Var
Kullanım Kriteri:
Kiloya Göre

Babybjörn Balance Bliss Ana Kucağı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Fonksiyonu Ana Kucağı
• Kullanıcı Grubu Grup 0 Grup 0+
• Kullanıcı Sınıfı Bebek
• Kullanım Kriteri Kiloya Göre
• Kullanıcı Ağırlığı 3.5-13 kg
• Çıkartılabilir Kılıf Var
• Diğer Özellikler %100 Pamuk Kumaş Gelişime Katkı Sağlayan Tasarım Hareket ile Sallanma Hava Geçiren Kumaş Oeko-Tex Standard 100 Normlarına Uygun Yıkanabilir Kılıf

GÜVENLİK/KONFOR

• Kemer Tipi 3 Noktalı
• Çoklu Yatış Var
• Yatış Pozisyonu 3 Kademe

TASARIM

• Ağırlık 2.3 kg
• Renk Seçenekleri Antrasit Bej Gri Mavi Pembe

Babybjörn Balance Bliss Ana Kucağı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.