Ürün Fonksiyonu:
Kullanıcı Ağırlığı:
3.5-13 kg
Kullanıcı Grubu:
Grup 0
Kullanıcı Sınıfı:
Bebek
Çoklu Yatış:
Var
Kemer Tipi:
3 Noktalı
Yatış Pozisyonu:
3 Kademe
Çıkartılabilir Kılıf:
Var

BabyBjörn Bliss 3D Jersey Ana Kucağı Fiyatları

BabyBjörn Bliss Ana Kucağı 3D Jersey Sand Grey

Satıcı: Baby Baby

13.571,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 13571.00
BabyBjörn Bliss Ana Kucağı 3D Jersey Sand Grey

Satıcı: BEBEĞİM OLACAK

13.571,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 13571.00
BabyBjörn Balance Bliss Ana Kucağı Cotton 3D Jersey/Charcoal Grey, Çok Renkli

Satıcı: Baby Baby Global

14.889,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

3 14899
Babybjörn Bliss Ana Kucağı Cotton 3D Jersey (Light Beige)

Satıcı: Baby Baby Global

14.889,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 dk önce

4 14899
Babybjörn Balance Bliss Ana Kucağı Cotton 3D Jersey/Light Grey

Satıcı: Baby Baby Global

14.889,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

5 14899
BabyBjörn Bliss Ana Kucağı 3D Jersey Kumaş Gri 0-13 kg Kapasite ile Kompakt Tasarım

Satıcı: atta bebek | 13 yorum

14.889,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

6 14889.00
BabyBjörn Bliss Ana Kucağı Ergonomik Tasarım 3D Jersey Kumaş 0-15 kg Kapasite ile Konforlu Kullanım - Beige

Satıcı: Baby Baby | 21 yorum

14.889,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

7 14889.00
Babybjörn Balance Bliss Ana Kucağı Cotton 3D Jersey / Light Grey

Satıcı: Baby Baby

14.889,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

8 14889.00
Babybjörn Coco Store Bliss Ana Kucağı Cotton 3D Jersey / Light Grey

Satıcı: BEBEĞİMOLACAK

14.889,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

9 14889.00
Balance Bliss Light Beige Cotton 3D Jersey Sallanan 3 Kademeli Ana Kucağı 14.889,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 14899
Bliss 3D Jersey Sand Grey 0-13 kg Ana Kucağı 14.889,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 14899
BabyBjörn Bliss Ana Kucağı 3D Jersey Sand Grey 14.889,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 14889.00

BabyBjörn Bliss 3D Jersey Ana Kucağı Fiyat Geçmişi

BabyBjörn Bliss 3D Jersey Ana Kucağı Temel Özellikleri

3.5-13 kg
Grup 0
Bebek
Var
3 Noktalı
3 Kademe
Var
Kullanım Kriteri:
Kiloya Göre

BabyBjörn Bliss 3D Jersey Ana Kucağı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Fonksiyonu Ana Kucağı
• Kullanıcı Grubu Grup 0 Grup 0+
• Kullanıcı Sınıfı Bebek
• Kullanım Kriteri Kiloya Göre
• Kullanıcı Ağırlığı 3.5-13 kg
• Çıkartılabilir Kılıf Var
• Diğer Özellikler Gelişime Katkı Sağlayan Tasarım Oeko-Tex Standard 100 Normlarına Uygun Yıkanabilir Kılıf Yumuşak Kumaş

GÜVENLİK/KONFOR

• Kemer Tipi 3 Noktalı
• Çoklu Yatış Var
• Yatış Pozisyonu 3 Kademe

TASARIM

• Ağırlık 2.1 kg
• Yükseklik 56 cm
• Genişlik 39 cm
• Derinlik 89 cm
• Renk Seçenekleri Gri Mavi Siyah

BabyBjörn Bliss 3D Jersey Ana Kucağı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.