Ürün Fonksiyonu:
Kullanıcı Ağırlığı:
3.5-13 kg
Kullanıcı Grubu:
Grup 0
Kullanıcı Sınıfı:
Bebek
Çoklu Yatış:
Var
Kemer Tipi:
3 Noktalı
Yatış Pozisyonu:
3 Kademe
Çıkartılabilir Kılıf:
Var

BabyBjörn Bliss Cotton Ana Kucağı Fiyatları

Babybjörn Bliss Ana Kucağı Cotton / Khaki / Green

Satıcı: Piranlar Ev Aletleri | 4 yorum

11.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 11999.00
Babybjörn Bliss Ana Kucağı Cotton/Dark Green

Satıcı: ILKE BEBE

12.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 dk önce

2 13009
Babybjörn Bliss Ana Kucağı Cotton / Dark Green - Koyu Yeşil

Satıcı: Baby Baby | 7 yorum

12.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

3 12999.00
BabyBjörn Bliss Ana Kucağı Cotton Antrasit

Satıcı: attabebe

12.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 12999.00
Babybjörn Bliss Ana Kucağı Woven Cotton sand-grey

Satıcı: BebeğimOlacak

12.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

5 12999.00
Babybjörn Bliss Ana Kucağı Woven Cotton sand-grey

Satıcı: İlkeBebe

12.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

6 12999.00
BabyBjörn Balance Bliss Ana Kucağı Woven Cotton Black

Satıcı: ilkebebe

12.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

7 12999.00
Babybjörn Balance Bliss Ana Kucağı Cotton /Midnight Blue

Satıcı: Baby Baby

12.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

8 12999.00
Bliss Cotton Dark Green 3 Kademeli Ana Kucağı 12.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 12999.00
Bliss Cotton Woven 3,5-13 kg Ana Kucağı ve Sand Grey Taşıma Çantası 16.298,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 16308

BabyBjörn Bliss Cotton Ana Kucağı Fiyat Geçmişi

BabyBjörn Bliss Cotton Ana Kucağı Temel Özellikleri

3.5-13 kg
Grup 0
Bebek
Var
3 Noktalı
3 Kademe
Var
Kullanım Kriteri:
Kiloya Göre

BabyBjörn Bliss Cotton Ana Kucağı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Fonksiyonu Ana Kucağı
• Kullanıcı Grubu Grup 0 Grup 0+
• Kullanıcı Sınıfı Bebek
• Kullanım Kriteri Kiloya Göre
• Kullanıcı Ağırlığı 3.5-13 kg
• Çıkartılabilir Kılıf Var
• Diğer Özellikler %100 Pamuk Kumaş Gelişime Katkı Sağlayan Tasarım Hava Geçiren Kumaş Oeko-Tex Standard 100 Normlarına Uygun Yıkanabilir Kılıf

GÜVENLİK/KONFOR

• Kemer Tipi 3 Noktalı
• Çoklu Yatış Var
• Yatış Pozisyonu 3 Kademe

TASARIM

• Ağırlık 2.1 kg
• Yükseklik 56 cm
• Genişlik 39 cm
• Derinlik 89 cm
• Renk Seçenekleri Bej Gri Lacivert Pembe Sarı Siyah

BabyBjörn Bliss Cotton Ana Kucağı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.