Ürün Fonksiyonu:
Kullanıcı Ağırlığı:
3.5-13 kg
Kullanıcı Grubu:
Grup 0
Kullanıcı Sınıfı:
Bebek
Çoklu Yatış:
Var
Kemer Tipi:
3 Noktalı
Yatış Pozisyonu:
3 Kademe
Çıkartılabilir Kılıf:
Var

BabyBjörn Bliss Mesh Ana Kucağı Fiyatları

BabyBjörn Bliss Ana Kucağı Mesh Dusty Pink

Satıcı: Baby Baby

14.163,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

1 14163.60
BabyBjörn Bliss Ana Kucağı Mesh Pembe 0-13 kg Kapasite ile Kompakt ve Yıkanabilir Kumaş

Satıcı: Baby Baby | 3 yorum

14.889,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 14889.00
BabyBjörn Bliss Ana Kucağı Mesh Grey Beige

Satıcı: Bebeğim Olacak | 3 yorum

14.889,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 14889.00
BabyBjörn Bliss Ana Kucağı Mesh Dusty Pink

Satıcı: BEBEĞİM OLACAK

14.889,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

4 14889.00
Babybjörn Bliss Ana Kucağı Mesh Grey Beige bej-gri

Satıcı: BebeğimOlacak

14.889,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

5 14889.00
BabyBjörn Bliss Ana Kucağı Mesh / Dusty Pink

Satıcı: BEBEĞİMOLACAK

14.889,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

6 14889.00
BabyBjörn Bliss Ana Kucağı Mesh / Dusty Pink

Satıcı: ilkebebe

14.889,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

7 14889.00
Bliss Dusty Pink Mesh 3 Kademeli Ana Kucağı 14.889,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

8 14899
Bliss Woven 0-13 kg Ana kucağı ve Move Mesh Anthracite Kanguru 2'li Set 23.398,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

9 23408.2
BabyBjörn 2'li Set Bliss Ana kucağı Woven & Kanguru Move Mesh Anthracite 25.998,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 25998.00

BabyBjörn Bliss Mesh Ana Kucağı Fiyat Geçmişi

BabyBjörn Bliss Mesh Ana Kucağı Temel Özellikleri

3.5-13 kg
Grup 0
Bebek
Var
3 Noktalı
3 Kademe
Var
Kullanım Kriteri:
Kiloya Göre

BabyBjörn Bliss Mesh Ana Kucağı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Fonksiyonu Ana Kucağı
• Kullanıcı Grubu Grup 0 Grup 0+
• Kullanıcı Sınıfı Bebek
• Kullanım Kriteri Kiloya Göre
• Kullanıcı Ağırlığı 3.5-13 kg
• Çıkartılabilir Kılıf Var
• Diğer Özellikler Gelişime Katkı Sağlayan Tasarım Hava Geçiren Kumaş Oeko-Tex Standard 100 Normlarına Uygun Yıkanabilir Kılıf

GÜVENLİK/KONFOR

• Kemer Tipi 3 Noktalı
• Çoklu Yatış Var
• Yatış Pozisyonu 3 Kademe

TASARIM

• Ağırlık 2.1 kg
• Yükseklik 56 cm
• Genişlik 39 cm
• Derinlik 89 cm
• Renk Seçenekleri Antrasit Bej Gri Lacivert Mavi

BabyBjörn Bliss Mesh Ana Kucağı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.