Ürün Fonksiyonu:
Kullanıcı Ağırlığı:
3.5-13 kg
Kullanıcı Grubu:
Grup 0
Kullanıcı Sınıfı:
Bebek
Çoklu Yatış:
Var
Kemer Tipi:
3 Noktalı
Yatış Pozisyonu:
3 Kademe
Çıkartılabilir Kılıf:
Var

BabyBjörn Bliss Petal Ana Kucağı Fiyatları

BabyBjörn Bliss Ana Kucağı Petal Woven Dusty Pink

Satıcı: GÜRKAN BEBE

11.140,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 11140.00
BabyBjörn Bliss Ana Kucağı Petal Woven Grey

Satıcı: Baby Baby

11.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 11299.00
BabyBjörn Bliss Ana Kucağı Petal Woven Sand Grey - Gri

Satıcı: BEBERON | 1 yorum

12.998,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

3 12998.00
BabyBjörn Bliss Ana Kucağı Petal Cotton/Dark Green

Satıcı: Baby Baby Global

12.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

4 13009
Babybjörn Bliss Ana Kucağı Anthracite Petal Woven Cotton 0-15 kg Taşıma Kapasitesi ile Konforlu

Satıcı: atta bebek | 8 yorum

12.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

5 12999.00
Babybjörn Bliss Petal Cotton Ev Tipi Ana Kucağı anthracite

Satıcı: BebeğimOlacak

12.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

6 12999.00
Babybjörn Bliss Petal Cotton Ev Tipi Ana Kucağı anthracite

Satıcı: babybabyglobal

12.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

7 12999.00
Babybjörn Bliss Ana Kucağı Petal Cotton / Grey

Satıcı: Baby Baby

12.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

8 12999.00
Babybjörn Bliss Ana Kucağı Petal Cotton / Dusty Pink

Satıcı: Baby Baby

12.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

9 12999.00
Bliss Petal Anthracite Woven Cotton 0-13 kg Ana Kucağı 12.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 13009
Bliss Petal Woven Grey Cotton 0-13 kg Ana Kucağı 12.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 13009
BabyBjörn Bliss Ana Kucağı Petal Cotton / Dark Green 12.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 12999.00
Babybjorn Bliss Ana Kucağı Petal Woven Grey & Bumprider Connect³ Bebek Arabası Black-Grey & Yan Düze

Satıcı: Baby Baby Global

52.630,26 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

13 52640.26
Babybjorn Bliss Ana Kucağı Petal Woven Anthracite & Bumprider Connect³ Black-Olive Bebek Arabası - Y

Satıcı: Baby Baby Global

52.630,26 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

14 52640.26

BabyBjörn Bliss Petal Ana Kucağı Fiyat Geçmişi

BabyBjörn Bliss Petal Ana Kucağı Temel Özellikleri

3.5-13 kg
Grup 0
Bebek
Var
3 Noktalı
3 Kademe
Var
Kullanım Kriteri:
Kiloya Göre

BabyBjörn Bliss Petal Ana Kucağı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Fonksiyonu Ana Kucağı
• Kullanıcı Grubu Grup 0 Grup 0+
• Kullanıcı Sınıfı Bebek
• Kullanım Kriteri Kiloya Göre
• Kullanıcı Ağırlığı 3.5-13 kg
• Çıkartılabilir Kılıf Var
• Diğer Özellikler %100 Pamuk Kumaş Gelişime Katkı Sağlayan Tasarım Hava Geçiren Kumaş Oeko-Tex Standard 100 Normlarına Uygun Yıkanabilir Kılıf

GÜVENLİK/KONFOR

• Kemer Tipi 3 Noktalı
• Çoklu Yatış Var
• Yatış Pozisyonu 3 Kademe

TASARIM

• Ağırlık 2.1 kg
• Yükseklik 56 cm
• Genişlik 39 cm
• Derinlik 89 cm
• Renk Seçenekleri Antrasit Gri Mavi Pembe

BabyBjörn Bliss Petal Ana Kucağı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.