Ürün Fonksiyonu:
Kullanıcı Grubu:
Grup 0+
Kullanıcı Sınıfı:
Bebek
Çoklu Yatış:
Var
Kemer Tipi:
3 Noktalı
Yatış Pozisyonu:
3 Kademe
Kullanım Kriteri:
Kiloya Göre

Pierre Cardin PC Plume Ana Kucağı Fiyatları

Pc Plume Pıerre Cardın Ana Kucağı - Kiremit kiremit

Satıcı: vetacocuk

2.519,28 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

1 2519.28
Pierre Cardin Plume Ana Kucagı Kıremıt

Satıcı: VETAÇOCUK

2.599,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

2 2599.20
Pierre Cardin Plume Siyah Ev Tipi Ana Kucağı 0-10 kg Sallanır Özellikli Konforlu Kullanım

Satıcı: ebebek | 271 yorum

2.799,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

3 2799.20
Pierre Cardin Pc Plume Ana Kucağı - Gri

Satıcı: ebebek | 271 yorum

2.799,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

4 2799.20
Pierre Cardin Plume Siyah Ana Kucağı – Sallanabilir Bebek Koltuğu

Satıcı: Babymall

2.824,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 2824.53
Pierre Cardin Plume Ana Kucagı Bej

Satıcı: Babymall

2.872,71 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 2872.71
Pierre Cardin Plume Ana Kucağı

Satıcı: Tıpış Tıpış

3.210,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

7 3210.80
Pierre Cardin Plume Ana Kucağı Prc-pcplume Black PRC-PCPLUME_Black black

Satıcı: canimbebem

3.353,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

8 3353.14
Pierre Cardin Plume Ana Kucagı Kıremıt

Satıcı: Vetaçocuk

3.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

9 3499.00
Pierre Cardin Plume Ana Kucagı Gri

Satıcı: Vetaçocuk

3.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

10 3499.00

Pierre Cardin PC Plume Ana Kucağı Fiyat Geçmişi

Pierre Cardin PC Plume Ana Kucağı Temel Özellikleri

Grup 0+
Bebek
Var
3 Noktalı
3 Kademe
Kiloya Göre

Pierre Cardin PC Plume Ana Kucağı Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Fonksiyonu Ana Kucağı
• Kullanıcı Grubu Grup 0+
• Kullanıcı Sınıfı Bebek
• Kullanım Kriteri Kiloya Göre
• Diğer Özellikler Hareket ile Sallanma Kansorojen Madde İçermez

GÜVENLİK/KONFOR

• Kemer Tipi 3 Noktalı
• Çoklu Yatış Var
• Yatış Pozisyonu 3 Kademe
• Güvenlik Standardı EN 12790

TASARIM

• Ağırlık 2.4 kg
• Yükseklik 79 cm
• Genişlik 39 cm
• Derinlik 53 cm
• Renk Seçenekleri Bej Bordo Gri Siyah Turuncu Yeşil

Pierre Cardin PC Plume Ana Kucağı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.