Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: KYNC.ONLINE
1.410,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 1410.00 ARKTEK ALPHA FORCE, AK-H81M EL, 2xDDR3, M.2, D-SUB, HDMI, 4.Nesil, LGA1150 Soket, AnakartSatıcı: Ptd Bilişim
1.935,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 1935.54 arktek ALPHA FORCE, EL, 2xDDR3, M.2, D-SUB, HDMI, 4.Nesil, LGA1150 Soket, AnakartSatıcı: atlasbilgisayarnet
1.990,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯51 dk önceki fiyat
3 1990.00 Arktek Alpha Force AK-H81M EL Intel H81 1600 MHz DDR3 Soket 1150 mATX AnakartSatıcı: atlasbilgisayarnet
2.025,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
4 2025.00 Arktek Alpha Force AK-H81M EL Intel H81 1600 MHz DDR3 Soket 1150 mATX AnakartSatıcı: unitech
2.029,33 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
5 2029.33 ARKTEK ALPHA FORCE, AK-H81M EL, 2xDDR3, M.2, D-SUB, HDMI, 4.Nesil, LGA1150 Soket, AnakartSatıcı: UZMANLARPC
2.032,14 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯11 dk önceki fiyat
6 2032.14 Arktek Alpha Force AK-H81M EL Intel H81 1600 MHz DDR3 Soket 1150 mATX AnakartSatıcı: Uzmanlarpc
2.061,76 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
7 2061.76