Yonga Seti Modeli:
Form Faktörü:
İşlemci Soketi:
Bellek Teknolojisi:
Bellek Saat Hızı (OC):
Bellek Kanalı:
M.2 Yuvası:
Var
Yonga Seti Çıkış Yılı:

Arktek Alpha Force AK-B760M EG LGA 1700 Soket Anakart Fiyatları

ARKTEK ALPHA FORCE, AK-B760M EG, 2xDDR5, 2x M.2, D-SUB, HDMI, DP, 12-13.Nesil, LGA1700 Soket, Anakart

Satıcı: Ptd Bilişim

4.695,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

1 4695.30
ARKTEK ALPHA FORCE, AK-B760M EG, 2xDDR5, 2x M.2, D-SUB, HDMI, DP, 12-13.14.Nesil, LGA1700 Soket, Anakart

Satıcı: ZmTeknoloji

4.992,19 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 5002.19
Arktek Alpha Force, Ak-B760m Eg, 2Xddr5, 2X M.2, D-Sub, Hdmı, Dp, 12-13.14.Nesil, Lga1700 Soket, Anakart

Satıcı: ZmTeknoloji

5.065,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 5065.80
ARKTEK ALPHA FORCE AK-B760M EG 2xDDR5 2x M.2 D-SUB HDMI DP 12-13.14.Nesil LGA1700 Soket A

Satıcı: onlinealisverisyap

5.057,49 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 5067.49
Arktek Alpha Force, Ak-B760m Eg, 2Xddr5, 2X M.2, D-Sub, Hdmı, Dp, 12-13.Nesil, Lga1700 Soket, Anakart

Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar

5.178,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 5178.60
ARKTEK ALPHA FORCE, AK-B760M EG, 2xDDR5, 2x M.2, D-SUB, HDMI, DP, 12-13.Nesil, LGA1700 Soket, Anakart

Satıcı: UZMANLARPC

5.368,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 5368.53
Arktek Alpha Force, AK-B760M Eg, 2xddr5, 2x M.2, D-Sub, Hdmı, Dp, 12-13.14.nesil, LGA1700 Soket, Anakart

Satıcı: ZmTeknoloji

5.581,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

7 5581.53
Arktek AK-B760M-EG Sc-1700 B760 DDR5 4800Mhz 2xM.2 Alpha Force mATX INTEL Anakart

Satıcı: MAESKO

7.311,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 7311.40
Hsc Bilişim Arktek Alpha Force, AK-B760M Eg, 2xddr5, 2x M.2, D-Sub, Hdmi, Dp, 12-13.14.nesil, LGA1700 Soket, An

Satıcı: hsc bilişim

7.351,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

9 7351.44

Arktek Alpha Force AK-B760M EG LGA 1700 Soket Anakart Fiyat Geçmişi

Arktek Alpha Force AK-B760M EG LGA 1700 Soket Anakart Temel Özellikleri

Var
Wi-Fi:
Opsiyonel
Bluetooth:
Opsiyonel
Hız Aşırtma (Overclock) Desteği:
Var
Aydınlatma:
Yok

Arktek Alpha Force AK-B760M EG LGA 1700 Soket Anakart Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ

GENİŞLEME YUVALARI GENİŞLEME YUVALARI

• PCIe x16 Var
• PCIe x16 Sayısı 1 adet
• PCIe x1 Var
• PCIe x1 Sayısı 1 adet
• Diğer Yuvalar M.2 (Key E)

DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ

• M.2 Yuvası Var
• M.2 Yuvası Sayısı 2 adet
• SATA Yuvası Var
• SATA Versiyonu 3.0
• SATA Yuvası Sayısı 3 adet

ARKA BAĞLANTILAR ARKA BAĞLANTILAR

• USB-C Yok
• USB-C T.bolt Desteği Yok
• USB-C DP Desteği Yok
• USB (Type-A) Var
• USB (Type-A) Versiyonu 2.0 3.2 Gen 1
• USB (Type-A) Sayısı 6 adet
• USB (Type-A) Özellikleri 3x USB 2.0 4x USB 3.2 Gen 1
• DisplayPort Var
• DisplayPort Sayısı 1 adet
• HDMI Var
• HDMI Sayısı 1 adet
• Ses Jakı Sayısı 3 adet
• LAN (RJ45) Var
• LAN Sayısı 1 adet
• LAN Hızı 1 Gbps
• BIOS Flashback Düğmesi Yok
• Clear CMOS Düğmesi Yok
• Diğer Bağlantılar PS/2 D-Sub (VGA)

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

• Ses Kanalı Desteği 5.1

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Opsiyonel
• Bluetooth Opsiyonel

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

• Soğutma Yok
• Arka Plaka Yok

TASARIM TASARIM

• Ekran Yok
• Aydınlatma Yok
• Harici Aydınlatma Yok
• Form Faktörü Micro ATX (mATX)
• Boy 19 cm
• En 24 cm

Arktek Alpha Force AK-B760M EG LGA 1700 Soket Anakart Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bellek saat hızı, bellek kapasitesi, bluetooth, Wi-Fi vb. özellikler resmi yazılım güncellemeleri ile birlikte değişiklik gösterebilir. Örn: (6000 MT/s'den 7800 MT/s'ye ya da BT 5.2'den BT 5.3'e gibi.) Satın almadan önce kontrol ediniz.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.