Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
1 saat önceki fiyat
1 3299.00 ASRock A620M-HDV/M.2 AMD Soket AM5 Ryzen 7000 Serisi İşlemcileri DesteklerSatıcı: ZmTeknoloji
3.993,95 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önceki fiyat
2 3993.95 Asrock A620M-HDV/M.2+ AMD A620 7200 MHz (OC) DDR5 Soket AM5 mATX AnakartSatıcı: MbTeknoloji | 2 yorum
4.350,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
3 4350.10 Asrock A620M-HDV/M.2+ AMD A620 7200 MHz (OC) DDR5 Soket AM5 mATX AnakartSatıcı: areyteknoloji | 2 yorum
4.439,01 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
4 4439.01 ASROCK A620M-HDV/M.2+ DDR5 HDMI-DP TYPE-C PCIE 4.0 AM5 mATX 4.542,85 TL + Kargo Siteye Git ❯45 dk önceki fiyat
5 4552.85 ASROCK A620M-HDV/M.2+ AMD A620M Soket AM5 DDR5 7200MHz (OC) M.2 Anakart 4.709,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 4709.00 Asrock A620M-HDV/M.2+ AMD A620 7200 MHz (OC) DDR5 Soket AM5 mATX AnakartSatıcı: ramazanmutlu
4.721,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
7 4721.90 Asrock A620m-Hdv/M.2+ Amd A620 Soket Am5 Ddr5 7200+ Mhz (Oc) Pcıe 4.0 Matx AnakartSatıcı: TEBİLON
4.746,97 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
8 4746.97