Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
ASRock B850 Pro-A ATX Anakart, AMD AM5 Ryzen 9000 & 8000, DDR5, 4x M.2 SSD, 4k 120Hz, AMD Expo Satıcı: Amazon.com.tr
10.679,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önce
1 10689
ASROCK B850 PRO-A AMD B850 Soket AM5 DDR5 8000MHz (OC) M.2 Anakart
10.679,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
13 dk önce
2 10679.00
ASROCK B850 PRO-A 8000MHz(OC) DDR5 Soket AM5 M.2 USB 3.2 HDMI ATX Anakart B850 PRO-A Satıcı: DEY ELEKTRONİK
11.505,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
3 11505.60
ASROCK B850 PRO-A 8000MHz(OC) DDR5 Soket AM5 M.2 USB 3.2 HDMI ATX Anakart B850 PRO-A Satıcı: Dey Elektronik
11.865,15 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önce
4 11865.15
Asrock B850 Pro-A 8000MHZ(OC) Ddr5 Soket Am5 M.2 USB 3.2 HDMI Atx Anakart B850 Pro-A
Satıcı: DEY ELEKTRONİK
12.107,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
5 12107.00
Daisy Home Asrock B850 Pro-A Atx Anakart, Amd Am5 Ryzen 9000 & 8000, Ddr5, 4x M.2 Ssd, 4K 120Hz, Amd Expo
Satıcı: BYSISMAN
21.723,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
6 21723.50
TEMEL ÖZELLİKLER
BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ
GENİŞLEME YUVALARI
DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ
ARKA BAĞLANTILAR
SES ÖZELLİKLERİ
KABLOSUZ BAĞLANTILAR
TASARIM