Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
ASRock B850M Pro RS WIFI, mATX Anakart, AMD AM5, DDR5, 3x M.2 SSD, 4K 120 Hz, AMD EXPO, USB Type C Satıcı: Amazon.com.tr
10.519,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önce
1 10529
ASROCK B850M PRO RS WiFi AMD B850 Soket AM5 DDR5 8000MHz (OC) M.2 Anakart
10.519,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
11 dk önce
2 10519.00
Asrock B850m Pro Rs Wıfı 8000Mhz(Oc)Ddr5 Soket Am5 M.2 Usb 3.2 Hdmı Matx Anakart
Satıcı: DEY ELEKTRONİK
11.536,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
3 11536.00
ASROCK B850M PRO RS WIFI 8000MHz(OC)DDR5 Soket AM5 M.2 USB 3.2 HDMI mATX Anakart B850M PRO RS WIFI Satıcı: Dey Elektronik
12.214,62 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
4 12214.62
Asrock B850M Pro Rs Wıfı 8000MHZ(OC)DDR5 Soket Am5 M.2 USB 3.2 HDMI Matx Anakart B850M Pro Rs Wıfı
Satıcı: DEY ELEKTRONİK
12.463,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
5 12463.00
MWX Teknoloji Asrock B850M Pro Rs Wıfı, Matx Anakart, Amd Am5, Ddr5, 3x M.2 Ssd, 4K 120 Hz, Amd Expo, USB Type C
Satıcı: AcsStore05
27.510,47 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
6 27510.47
Wi-Fi: Var
10.519,00 TL
Wi-Fi: Yok
Fiyat bulunamadı
TEMEL ÖZELLİKLER
BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ
GENİŞLEME YUVALARI
DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ
ARKA BAĞLANTILAR
SES ÖZELLİKLERİ
KABLOSUZ BAĞLANTILAR
TASARIM