Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Sponsorlu
Asrock H610M HVS/M2 Intel LGA1700 DDR4 Micro ATX Anakart Satıcı: DEY ELEKTRONİK
3.100,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önce
1 3110
Asrock H610M-HVS/M.2 R2.0 Intel H610 3200 MHz DDR4 Soket 1700 mATX Anakart Satıcı: DEY-ELEKTRONİK
2.983,56 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯52 dk önce
2 2983.56
Asrock H610M-HVS/M.2 R2.0 Intel H610 3200 MHz DDR4 Soket 1700 mATX Anakart Satıcı: gamerzone
3.025,88 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯52 dk önce
3 3025.88
Asrock H610m-Hvs M.2 3200Mhz Ddr4 Soket 1700 M.2 Usb 3.2 Hdmı Matx Anakart
Satıcı: DEY ELEKTRONİK
3.032,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
4 3032.20
Asrock H610M-HVS/M.2 R2.0 Ddr4 HDMI Pcıe 4.0 1700P Matx Anakart
Satıcı: DEY ELEKTRONİK | 2 yorum
3.243,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
5 3243.00
ASROCK H610M-HVS/M.2 R2.0 Ddr4 HDMI Pcıe 4.0 1700P Matx Anakart Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR
3.709,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
6 3709.00
ASROCK H610M-HVS/M.2 R2.0 Intel H610 Soket 1700 DDR4 3200MHz (OC) M.2 Anakart 1 yorum
3.709,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önce
7 3709.00
ASRock H610M-HVS/M.2 DDR4 3200mhz(OC) M.2 1700p mATX Anakart
4.023,00 TL + Kargo
Siteye Git ❯
31 dk önce
8 4033
TEMEL ÖZELLİKLER
BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ
GENİŞLEME YUVALARI
DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ
ARKA BAĞLANTILAR
SES ÖZELLİKLERİ
KABLOSUZ BAĞLANTILAR
SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ
TASARIM