Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Asrock X670E PG Lightning AM5 DDR5 ATX Anakart Teşhir Outlet/2.El Fiyatı Satıcı: EMPEROR
10.234,00 TL + Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
1 10244
Asrock X670e Pg Lightning Am5 Ddr5 Atx Anakart Teşhir Outlet Vitrin Outlet/2.El Fiyatı
Satıcı: Emperor
10.275,70 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
2 10275.70
ASRock X670E PG Lightning ATX Anakart AMD AM5 Ryzen 8000 ve 7000, DDR5, 4x M.2 SSD, 4K 120Hz, AMD Expo, USB Type-C Satıcı: Amazon.com.tr
12.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önce
3 12209
Asrock X670e Pg Lıghtnıng 7200Mhz(Oc) Ddr5 Soket Am5 Hdmı Dp M.2 Atx Anakart
Satıcı: DEY ELEKTRONİK
14.700,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
4 14700.10
Asrock X670E PG Lightning 90-MXBJ60-A0UAYZ AMD X670 Soket AM5 DDR5 7200+(OC)MHz ATX Gaming (Oyuncu) Anakart Satıcı: Dey Elektronik
15.564,78 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
5 15564.78
Mabeyn Asrock X670E Pg Lightning Atx Anakart Amd Am5 Ryzen 8000 ve 7000, Ddr5, 4x M.2 Ssd, 4K 120Hz, Amd Expo, USB Type-C
Satıcı: AESCO
24.948,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
6 24948.02
Asrock X670E Pg Lightning Atx Anakart Amd Am5 Ryzen 8000 ve 7000, Ddr5, 4x M.2 Ssd, 4K 120Hz, Amd Expo, USB Type-C
Satıcı: Nacario
24.948,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
7 24948.02
TEMEL ÖZELLİKLER
BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ
GENİŞLEME YUVALARI
DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ
ARKA BAĞLANTILAR
SES ÖZELLİKLERİ
KABLOSUZ BAĞLANTILAR
TASARIM