Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
1 saat önceki fiyat
1 10717 ASROCK X670e PRO RS DDR5 HDMI-DP PCIE 5.0 AM5 ATXSatıcı: onlinealisverisyap
11.092,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 11102 Asrock X670E Pro RS AMD X670 Soket AM5 ATXSatıcı: Amazon.com.tr
11.179,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önceki fiyat
3 11179.00 Asrock X670e Pro Rs Amd X670e Soket Am5 Ddr5 7600Mhz+(Oc) M.2 Wi-Fi 6E Atx AnakartSatıcı: TEBİLON
11.229,11 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 11229.11 Asrock X670E Pro RS AMD X670 6600 MHz (OC) DDR5 Soket AM5 ATX AnakartSatıcı: ramazanmutlu
11.453,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
5 11453.90 Asrock X670E Pro Rs Wıfı Ddr5 Soket Am5 AnakartSatıcı: Hepsiburada
11.478,41 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
6 11478.41 Asrock X670E Pro RS AMD X670 6600 MHz (OC) DDR5 Soket AM5 ATX AnakartSatıcı: onlinealisverisyap
11.648,02 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
7 11648.02 Asrock X670E Pro RS AMD X670 6600 MHz (OC) DDR5 Soket AM5 ATX AnakartSatıcı: zmteknoloji
11.947,64 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
8 11947.64 ASROCK X670E PRO RS AMD X670E Soket AM5 DDR5 7600MHz (OC) M.2 Anakart 12.030,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
9 12030.00