Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
30 dk önceki fiyat
1 11999 ASROCK ANAKART-90-MXBJ40-A0UAYZ-X670E STEEL LEGSatıcı: Amazon.com.tr
12.529,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
2 12529.00 Asrock X670E Steel Legend DDR5 6600+ MHz (OC) AM5 ATX AnakartSatıcı: Hepsiburada | 1 yorum
12.852,28 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
3 12852.28 ASROCK X670e Steel Legend Wıfı Ddr5 Soket Am5 AnakartSatıcı: VATAN BİLGİSAYAR
13.470,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önceki fiyat
4 13470.00 ASROCK X670E STEEL LEGEND AMD X670E Soket AM5 DDR5 7600MHz (OC) M.2 Anakart 13.470,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
5 13470.00 Asrock X670E Steel Legend AMD X670 6600 MHz (OC) DDR5 Soket AM5 ATX AnakartSatıcı: onlinealisverisyap
13.602,34 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
6 13602.34