Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
33 dk önceki fiyat
1 19614 ASRock X670E Taichi Carrara Wi-Fi 7800mhz(OC) RGB M.2 AM5 E-ATX DDR5 Anakart 21.416,00 TL + 69,00 TL Kargo Siteye Git ❯33 dk önceki fiyat
2 21426 Asrock X670E Taichi Carrara 90-MXBJ10-A0UAYZ AMD X670 Soket AM5 DDR5 7800+(OC)MHz EATX Gaming (Oyuncu) Anakart 21.949,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 21949.00 ASROCK X670e TAICHI WIFI-6E DDR5 HDMI-DP PCIE 5.0 AM5 ATX 22.021,00 TL + Kargo Siteye Git ❯53 dk önceki fiyat
4 22031 Asrock Taichi AMD X670E 6600 MHz DDR5 AM5 Extended ATX AnakartSatıcı: ramazanmutlu
22.971,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
5 22971.90 ASROCK X670E TAICHI AMD X670E Soket AM5 DDR5 7800MHz (OC) M.2 Anakart 23.224,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
6 23224.00 Asrock Taichi AMD X670E 6600 MHz DDR5 AM5 Extended ATX AnakartSatıcı: onlinealisverisyap
23.507,21 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önceki fiyat
7 23507.21 Asrock X670E Taichi Carrara AM5 6600 MHz DDR5 ATX AnakartSatıcı: QP
23.852,64 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önceki fiyat
8 23852.64 Asrock Anakart - 90-Mxbj00-A0uayz- X670e TaıchıSatıcı: Uzmanlar Bilgisayar
24.020,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önceki fiyat
9 24020.10