Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
ASRock X870 Steel Legend RGB ATX Anakart AMD AM5 Ryzen 9000 ve 8000, DDR5, 5x M.2 SSD, AMD EXPO, WiFi 7 Satıcı: Amazon.com.tr
13.779,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
1 13789
ASRock X870 Steel Legend WiFi 8000mhz(OC) RGB M.2 AM5 ATX Anakart
17.531,00 TL + Kargo
Siteye Git ❯
1 saat önce
2 17541
Asrock X870 Steel Legend Rgb Atx Anakart Amd Am5 Ryzen 9000 ve 8000, Ddr5, 5x M.2 Ssd, Amd Expo, Wifi 7
Satıcı: Nacario
28.152,26 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önce
3 28152.26
Daisy Home Asrock X870 Steel Legend Rgb Atx Anakart Amd Am5 Ryzen 9000 ve 8000, Ddr5, 5x M.2 Ssd, Amd Expo, Wifi 7
Satıcı: BYSISMAN
28.152,26 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önce
4 28152.26
ASRock X870 Steel Legend WiFi 7 DDR5 8000mhz (OC) RGB M.2 AM5 ATX Anakart Satıcı: Erenler Ticaret
29.210,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
5 29210.50
Asrock X870 Steel Legend WİFİ 7 8000 MHz OC DDR5 RGB M.2 AM5 Atx Anakart Satıcı: ernpazarlama
31.547,44 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
6 31547.44
TEMEL ÖZELLİKLER
BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ
GENİŞLEME YUVALARI
DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ
ARKA BAĞLANTILAR
SES ÖZELLİKLERİ
KABLOSUZ BAĞLANTILAR
TASARIM
3 yorum