Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
12 dk önceki fiyat
1 11366 Asrock Z790 Steel Legend WIFI Intel Z790 7200 MHz (OC) DDR5 Soket 1700 ATX AnakartSatıcı: QP
12.409,44 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 dk önceki fiyat
2 12409.44 Asro Z790 Steel Legend WiFi Z790Satıcı: Amazon.com.tr
12.630,68 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
3 12630.68 Asrock Z790 Steel Legend WiFi DDR5 7200+ MHz (OC) LGA1700 ATX AnakartSatıcı: Hepsiburada | 3 yorum
12.630,68 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
4 12630.68 ASROCK Z790 STEEL LEGEND WIFI-6E DDR5 HDMI-DP PCIE 5.0 1700P ATX 12.606,00 TL + Kargo Siteye Git ❯30 dk önceki fiyat
5 12616 Asrock Z790 Steel Legend WIFI Intel Z790 7200 MHz (OC) DDR5 Soket 1700 ATX AnakartSatıcı: ramazanmutlu
13.049,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
6 13049.90 ASROCK Z790 STEEL LEGEND WIFI Intel Z790 Soket DDR5 7200MHz (OC) M.2 Anakart 13.237,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
7 13237.00 Asrock Z790 Steel Legend WIFI Intel Z790 7200 MHz (OC) DDR5 Soket 1700 ATX AnakartSatıcı: onlinealisverisyap
13.291,43 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
8 13291.43