Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
57 dk önceki fiyat
1 15748 Asrock Z790 Taichi Lite Intel LGA1700 DDR5 7200 MHz E-ATX AnakartSatıcı: QP
17.257,44 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
2 17257.44 ASROCK Z790 TAICHI LITE WIFI-6E DDR5 HDMI-DP PCIE 5.0 1700P ATX 17.396,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 17406 ASROCK ANAKART - 90-MXBMF0-A0UAYZ-Z790 Taichi LiteSatıcı: Amazon.com.tr
17.984,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
4 17984.99 Asrock Z790 Taichi Lite Intel LGA1700 DDR5 7200 MHz E-ATX AnakartSatıcı: ramazanmutlu
18.096,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
5 18096.90 ASROCK Z790 TAICHI LITE Intel Z790 Soket DDR5 7200MHz (OC) M.2 Anakart 18.347,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
6 18347.00 Asrock Z790 Taichi Lite Intel LGA1700 DDR5 7200 MHz E-ATX AnakartSatıcı: onlinealisverisyap
18.488,15 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
7 18488.15 ASROCK ANAKART - 90-MXBMF0-A0UAYZ-Z790 Taichi LiteSatıcı: UZMANLARPC
19.067,35 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
8 19067.35 Asrock Anakart - 90-Mxbmf0-A0uayz-Z790 Taichi LiteSatıcı: Uzmanlar Bilgisayar
19.068,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯58 dk önceki fiyat
9 19068.99 ASRock Z790 Taichi Wi-Fi 7200mhz(OC) RGB M.2 1700p E-ATX DDR5 Anakart 21.611,00 TL + 69,00 TL Kargo Siteye Git ❯57 dk önceki fiyat
10 21621 ASROCK Z790 TAICHI CARRARA WIFI-6E DDR5 HDMI-DP PCIE 5.0 1700P ATX 24.436,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
11 24446 ASROCK ANAKART - 90-MXBKK0-A0UAYZ - Z790 Taichi CrSatıcı: onlinealisverisyap
25.280,79 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önceki fiyat
12 25280.79 Asrock Z790 Taichi Carrara Intel Lga 1700 Eatx AnakartSatıcı: Uzmanlar Bilgisayar
26.621,15 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯58 dk önceki fiyat
13 26621.15 ASROCK ANAKART - 90-MXBKK0-A0UAYZ - Z790 Taichi CarraraSatıcı: UZMANLARPC
26.631,28 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
14 26631.28