Yonga Seti Modeli:
Form Faktörü:
İşlemci Soketi:
Bellek Teknolojisi:
Bellek Saat Hızı (OC):
Bellek Kanalı:
M.2 Yuvası:
Var
Yonga Seti Çıkış Yılı:

Asus B850M Max Gaming WiFi AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Fiyatları

Asus B850M Max Gaming Wi-Fi AMD AM5 DDR5 Micro ATX Anakart

Satıcı: Prime

7.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 7999.00
ASUS Prime B850M MAX GAMING WIFI AMD B850 AM5 Soket DDR5 8000+(OC)MHz mATX Gaming (Oyuncu) Anakart 8.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 8999.00
ASUS B850M MAX GAMING WIFI B850M DDR5 (Vga Yok) GLan mATX HD DP TYP-C WIFI BT M2 AM5 AMD Anakart

Satıcı: ramazanmutlu

9.218,81 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

3 9218.81
Asus B850m Max Gamıng Wıfı6 Ddr5 Hdmı Dp Pcıe 5.0 Am5 Matx

Satıcı: ramazanmutlu

9.475,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

4 9475.70
Asus B850m Max Gamıng Wıfı Am5 Ddr5 8000Mhz(Oc) Matx Hdmı Anakart

Satıcı: Dfsbilgisayar

9.612,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

5 9612.30
ASUS B850M MAX GAMING WIFI AMD B850 AM5 DDR5 8000 DP HDMI 3x M2 USB3.2 WiFi 6 + BT AURA RGB mATX 256GB’a kadar ram desteği, 8+2+1 Güç Aşamaları, 1xGen5 M.2, Advanced AI PC-Ready

Satıcı: incehesap

9.679,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

6 9689
Asus B850M Max Gaming WiFi DDR5 (8000MHz)OC M.2 HDMI/DP/USB-C PCIe 5.0 AM5 mATX Anakart

Satıcı: DFSBilgisayar

9.737,93 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

7 9737.93
ASUS B850M MAX GAMING WIFI6 DDR5 HDMI-DP TYPEC PCIE 5.0 AM5 MATX 9.824,29 TL + Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

8 9834.29
Asus B850M Max Gamıng Wıfı6 Ddr5 Hdmı-Dp Typec Pcıe 5.0 Am5 Matx

Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR | 3 yorum

9.919,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

9 9919.00
ASUS B850M MAX GAMING WIFI AMD B850 Soket AM5 DDR5 8000MHz(OC) M.2 Anakart

1 yorum

9.919,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

10 9919.00
Asus B850m Max Gaming Wifi Ddr5 8000mhz Oc M.2 Hdmı/dp/usb-c Pcıe 5.0 Am5 Matx Anakart

Satıcı: lowellteknoloji

9.962,68 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

11 9962.68
ASUS B850M MAX GAMING WIFI6 DDR5 HDMI-DP TYPEC PCIE 5.0 AM5 MATX

Satıcı: Vizyon Bilgisayar

9.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

12 9999.00
ASUS B850M MAX GAMING WIFI6 DDR5 HDMI-DP TYPEC PCIE 5.0 AM5 MATX 9.984,40 TL + Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

13 9994.4
ASUS B850M MAX GAMING WIFI 8000MHz (OC) DDR5 Soket AM5 M.2 HDMI DP mATX Anakart 9.999,00 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

14 10009
ASUS , 4xDDR5, 3x M2, HDMI, DP, Type-C, Wi-Fi 6, Bluetooth v5.4, AM5 Soket GAMI

Satıcı: DFS Bilgisayar

10.168,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

15 10168.80
Asus B850M Max Gaming WiFi DDR5 (8000MHz)OC M.2 HDMI/DP/USB-C PCIe 5.0 AM5 mATX Anakart

Satıcı: Lowell Teknoloji

10.358,63 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

16 10358.63
Asus B850M Max Gamıng Wıfı, 4xddr5, 3x M2, Hdmı, Dp, Type-C, Wi-Fi 6, Bluetooth V5.4, Am5 Soket Gamıng Anakart

Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar

11.366,43 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

17 11366.43
Asus B850m Max Gamıng Wıfı Am5 Ddr5 8000mhz Oc Matx Hdmı Anakart

Satıcı: hedefmarket

12.483,38 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

18 12483.38

Asus B850M Max Gaming WiFi AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Fiyat Geçmişi

Asus B850M Max Gaming WiFi AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Temel Özellikleri

Var
BIOS Hafıza Boyutu:
256 Mbit
Wi-Fi:
Var
Bluetooth:
Var
Hız Aşırtma (Overclock) Desteği:
Var
Aydınlatma:
Yok

Asus B850M Max Gaming WiFi AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ

GENİŞLEME YUVALARI GENİŞLEME YUVALARI

• PCIe x16 Var
• PCIe x16 Versiyonu 5.0 4.0
• PCIe x16 Azami Hızı 128 GB/s
• PCIe x16 Sayısı 4 adet
• PCIe x16 Özellikleri 1x PCIe 5.0 3x PCIe 4.0
• PCIe x1 Yok

DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ

• M.2 Yuvası Var
• M.2 Yuvası Sayısı 3 adet
• M.2 Özellikleri 2280 PCIe Gen.5x4 (16GB/s)
• M.2 Özellikleri (2) 2242 2260 2280 PCIe Gen.4x4 (8GB/s)
• M.2 Özellikleri (3) 2242 2260 2280 PCIe Gen.4x2 (4GB/s)
• SATA Yuvası Var
• SATA Versiyonu 3.0
• SATA Yuvası Sayısı 4 adet

ARKA BAĞLANTILAR ARKA BAĞLANTILAR

• USB-C Var
• USB-C Versiyonu USB 3.2 Gen 2
• USB-C Azami Hızı USB 10 Gbps
• USB-C Sayısı 1 adet
• USB-C T.bolt Desteği Yok
• USB-C DP Desteği Yok
• USB (Type-A) Var
• USB (Type-A) Versiyonu 2.0 3.2 Gen 1 3.2 Gen 2
• USB (Type-A) Sayısı 8 adet
• USB (Type-A) Özellikleri 1x USB 3.2 Gen 2 2x USB 3.2 Gen 1 5x USB 2.0
• DisplayPort Var
• DisplayPort Versiyonu 1.4
• DisplayPort Sayısı 1 adet
• Çözünürlük Desteği (DP) 8K
• Yenileme Hızı (DP) 30 Hz
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu 2.1
• HDMI Sayısı 1 adet
• Çözünürlük Desteği (HDMI) 4K
• Yenileme Hızı (HDMI) 60 Hz
• Ses Jakı Sayısı 3 adet
• LAN (RJ45) Var
• LAN Sayısı 1 adet
• LAN Hızı 1 Gbps
• BIOS Flashback Düğmesi Var
• Clear CMOS Düğmesi Yok

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

• Ses Kanalı Desteği 7.1

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

• Soğutma Var
• Soğutma Şekli Pasif
• Pasif Soğutma Kapsamı VRM
• Arka Plaka Yok

TASARIM TASARIM

Asus B850M Max Gaming WiFi AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bellek saat hızı, bellek kapasitesi, bluetooth, Wi-Fi vb. özellikler resmi yazılım güncellemeleri ile birlikte değişiklik gösterebilir. Örn: (6000 MT/s'den 7800 MT/s'ye ya da BT 5.2'den BT 5.3'e gibi.) Satın almadan önce kontrol ediniz.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.