Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
ASUS EX-B650EM-V7 PLUS AM5 DDR5 8000+(OC)MHz mATX Gaming (Oyuncu) Anakart
7.199,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
1 saat önce
1 7199.00
ASUS EX-B650EM-V7 PLUS 8400Mhz(OC) M.2 AM5 mATX Anakart
7.246,00 TL + Kargo
Siteye Git ❯
35 dk önce
2 7256
Asus Ex-B650em-V7 Plus Amd Soket Am5 Amd B650 Ddr5 8200+Mt/S Matx Anakart
Satıcı: TEBİLON
7.721,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
3 7721.60
ASUS EX-B650EM-V7 PLUS DDR5 HDMI PCIE 4.0 AM5 MATX
Satıcı: TEBİLON
7.856,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
4 7856.90
ASUS EX-B650EM-V7 PLUS DDR5 HDMI PCIE 4.0 AM5 MATX
7.848,59 TL + Kargo
Siteye Git ❯
1 saat önce
5 7858.59
ASUS EX-B650EM-V7 PLUS AMD Soket AM5 AMD B650 DDR5 8200+MT/s mATX Anakart Satıcı: Tebilon
7.909,24 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
6 7909.24
ASUS EX-B650EM-V7 PLUS DDR5 HDMI PCIE 4.0 AM5 MATX Satıcı: ZmTeknoloji
7.875,59 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
7 7885.59
Asus Ex-B650em-V7 Plus Ddr5 Hdmı Pcıe 4.0 Am5 Matx
Satıcı: ZmTeknoloji
7.992,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
8 7992.80
ASUS EX-B650EM-V7 PLUS AMD Soket AM5 AMD B650 DDR5 8200+MT/s mATX Anakart Satıcı: onlinealisverisyap
8.082,22 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
9 8082.22
TEMEL ÖZELLİKLER
BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ
GENİŞLEME YUVALARI
DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ
ARKA BAĞLANTILAR
SES ÖZELLİKLERİ
KABLOSUZ BAĞLANTILAR
TASARIM