4.6 (2 oy) / 3 yorum
Yonga Seti Modeli:
Form Faktörü:
İşlemci Soketi:
Bellek Teknolojisi:
Bellek Saat Hızı (OC):
Bellek Kanalı:
M.2 Yuvası:
Var
Yonga Seti Çıkış Yılı:

Asus EX-B650M-V7 AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Fiyatları

Asus EX-B650M-V7 Amd Soket Am5 Ddr5 8000MHZ Micro-Atx Anakart

Satıcı: Uzay Bilişim Teknoloji

6.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 6799.00
Asus EX-B650M-V7 Amd Soket Am5 Ddr5 8000MHZ Micro-Atx Anakart

Satıcı: Hepsiburada

6.829,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

2 6829.00
Asus EX-B650M-V7 AMD B650 8000 MHz (OC) DDR5 Soket AM5 mATX Anakart

Satıcı: ebz

6.989,23 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

3 6989.23
Asus EX-B650M-V7 AMD B650 8000 MHz (OC) DDR5 Soket AM5 mATX Anakart

Satıcı: ramazanmutlu

7.022,51 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

4 7022.51
Asus EX-B650M-V7 Amd Soket Am5 Ddr5 8000MHZ Micro-Atx Anakart

Satıcı: ramazanmutlu

7.037,19 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

5 7037.19
ASUS EX-B650M-V7 DDR5 HDMI PCIE 5.0 AM5 mATX

Satıcı: onlinealisverisyap

7.060,78 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 7070.78
Asus Ex-B650m-V7 Ddr5 Hdmı Pcıe 5.0 Am5 Matx

Satıcı: ZmTeknoloji

7.192,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 7192.20
Asus Ex-B650m-V7 Ddr5 Hdmı Pcıe 5.0 Am5 Matx

Satıcı: ramazanmutlu

7.232,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 7232.70
Asus EX-B650M-V7 Amd Soket Am5 Ddr5 8000MHZ Micro-Atx Anakart

Satıcı: onlinealisverisyap

7.271,49 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

9 7271.49
ASUS EX-B650M-V7 8000MHz (OC) DDR5 Soket AM5 M.2 HDMI mATX Anakart 7.499,00 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

10 7509
ASUS EX-B650M-V7 AMD

Satıcı: UZMANLARPC

7.777,97 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 7777.97
ASUS EX-B650M-V7 AMD Soket AM5 DDR5 8000MHz Micro-ATX Anakart

Satıcı: onlinealisverisyap

8.000,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

12 8000.14
Asus EX-B650M-V7 AMD Soket AM5 DDR5 8000MHz Micro-ATX Anakart

Satıcı: onlinealisverisyap

8.093,85 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

13 8093.85

Asus EX-B650M-V7 AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Fiyat Geçmişi

Asus EX-B650M-V7 AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Temel Özellikleri

Var
BIOS Hafıza Boyutu:
256 Mbit
Wi-Fi:
Yok
Bluetooth:
Yok
Hız Aşırtma (Overclock) Desteği:
Var
Aydınlatma:
Yok

Asus EX-B650M-V7 AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ

GENİŞLEME YUVALARI GENİŞLEME YUVALARI

• PCIe x16 Var
• PCIe x16 Versiyonu 4.0
• PCIe x16 Azami Hızı 64 GB/s
• PCIe x16 Sayısı 1 adet
• PCIe x1 Var
• PCIe x1 Versiyonu 4.0
• PCIe x1 Sayısı 1 adet

DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ

• M.2 Yuvası Var
• M.2 Yuvası Sayısı 2 adet
• M.2 Özellikleri 2242 2260 2280 PCIe Gen.5x4 (16GB/s)
• M.2 Özellikleri (2) 2242 2260 2280 PCIe Gen.4x4 (8GB/s)
• SATA Yuvası Var
• SATA Versiyonu 3.0
• SATA Yuvası Sayısı 4 adet

ARKA BAĞLANTILAR ARKA BAĞLANTILAR

• USB-C Yok
• USB-C T.bolt Desteği Yok
• USB-C DP Desteği Yok
• USB (Type-A) Var
• USB (Type-A) Versiyonu 2.0 3.2 Gen 1 3.2 Gen 2
• USB (Type-A) Sayısı 8 adet
• USB (Type-A) Özellikleri 2x USB 3.2 Gen 1 2x USB 3.2 Gen 2 4x USB 2.0
• DisplayPort Yok
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu 2.1
• HDMI Sayısı 1 adet
• Çözünürlük Desteği (HDMI) 4K
• Yenileme Hızı (HDMI) 60 Hz
• Ses Jakı Sayısı 3 adet
• LAN (RJ45) Var
• LAN Sayısı 1 adet
• LAN Hızı 2.5 Gbps
• BIOS Flashback Düğmesi Yok
• Clear CMOS Düğmesi Yok
• Diğer Bağlantılar PS/2

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

• Ses Kanalı Desteği 7.1

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Yok
• Bluetooth Yok

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

• Soğutma Var
• Soğutma Şekli Pasif
• Pasif Soğutma Kapsamı VRM
• Arka Plaka Yok

TASARIM TASARIM

• Ekran Yok
• Aydınlatma Yok
• Harici Aydınlatma Yok
• Form Faktörü Micro ATX (mATX)
• Boy 24.4 cm
• En 22.1 cm

Asus EX-B650M-V7 AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Yorumları (3 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Statinopia Profil Resmi

2 yorum

Statinopia Anakartı 1 aydır kullanmaktayım, üzerinde bulunan soğutucu bloğu fazlası ile soğuk tutmakta. BIOS'u çok kullanışlı 0401 bios sürümü ile OC yaparken istediğim her değeri kolaylıkla verebilmekte, sıcaklık ve oc bakımından bir problem yaşamadım. RTX 4070TI ve R5 7500F kullanıyorum ayriyeten bios sürümünü EZ Flash ile SI-1811 sürümüne güncelledim anakartı kesinlikle tavsiye ederim. Resim
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla
2 yıl önce
Yusuf S**** E**** Profil Resmi

2 yorum

Yusuf S**** E**** Aynı Anakart ve işlemciyi bende kullanıyorum fakat ben yapamadım yardımcı olabilirmisiniz acaba
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 yıl önce
Statinopia Profil Resmi

2 yorum

Statinopia 1 ay sonra mesajınızı görebildim, en son yayınlanan bios sürümü 3024. Vereceğim linkten sürücüyü indirin sonra indirdiğiniz rar dosyasındaki "EX-B650M-V7-SI-3024.CAP" isimli dosyayı flash belleğinize atın. İkinci işlemde ise BIOS'unuza girip q-flash menüsüne girin ve oradan flashınızı seçip cap dosyasını kurun, işlem bu kadar.
https://www.asus.com/tr/motherboards-components/motherboards/expedition/ex-b650m-v7/helpdesk_bios?model2Name=EX-B650M-V7
Devamını Oku
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 yıl önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bellek saat hızı, bellek kapasitesi, bluetooth, Wi-Fi vb. özellikler resmi yazılım güncellemeleri ile birlikte değişiklik gösterebilir. Örn: (6000 MT/s'den 7800 MT/s'ye ya da BT 5.2'den BT 5.3'e gibi.) Satın almadan önce kontrol ediniz.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.