Yonga Seti Modeli:
Form Faktörü:
İşlemci Soketi:
Bellek Teknolojisi:
Bellek Saat Hızı (OC):
Bellek Kanalı:
M.2 Yuvası:
Var
Yonga Seti Çıkış Yılı:

Asus Prime A620M-A-CSM AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Fiyatları

Asus Prime A620M-A-CSM AMD AM5 DDR5 Micro ATX Anakart Outlet Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: EMPEROR

4.376,18 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 4386.18
Asus Prime A620m-A-Csm Amd Am5 Ddr5 Micro Atx Anakart Outlet Vitrin Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: Emperor

4.393,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

2 4393.60
Asus Prime A620M-A-CSM AMD AM5 DDR5 Micro ATX Anakart Outlet Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: Emperor

4.605,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

3 4605.02
Asus Prime A620M-A-CSM Amd Am5 Ddr5 Micro Atx Anakart Outlet Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: miniöde

4.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

4 4699.00
Asus Prime A620m-A-Csm Amd Am5 Ddr5 Micro Atx Anakart Teşhir Outlet Vitrin Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: Emperor

4.767,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

5 4767.60
Asus Prime A620M-A-CSM Amd Am5 Ddr5 Micro Atx Anakart Teşhir Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: miniöde

5.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

6 5099.00
Asus Prime A620M-A-CSM AMD A620 6400 MHz (OC) DDR5 Soket AM5 mATX Anakart

Satıcı: ebz

6.827,31 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

7 6827.31
Asus PRIME A620M-A-CSM 6400mhz(OC) RGB M.2 AM5 mATX DDR5 Anakart 6.956,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

2 dk önce

8 6966
Asus Prime A620M-A-CSM AMD A620 6400 MHz (OC) DDR5 Soket AM5 mATX Anakart

Satıcı: ramazanmutlu

7.022,51 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

9 7022.51
ASUS PRIME A620M-A-CSM DDR5 HDMI-DP PCIE 4.0 AM5 mATX KURUMSAL ANAKART

Satıcı: ramazanmutlu

7.037,19 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

10 7037.19
ASUS PRIME A620M-A-CSM DDR5 HDMI-DP PCIE 4.0 AM5 MATX KURUMSAL ANAKART

Satıcı: onlinealisverisyap

7.060,78 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 7070.78
Asus Prıme A620m-A-Csm Ddr5 Hdmı-Dp Pcıe 4.0 Am5 Matx Kurumsal Anakart

Satıcı: ZmTeknoloji

7.192,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

12 7192.20
Asus Prıme A620m-A-Csm Ddr5 Hdmı Dp Pcıe 16X V4.0 Am5 Matx

Satıcı: ramazanmutlu

7.232,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

13 7232.70
ASUS PRIME A620M-A-CSM DDR5 HDMI-DP PCIE 4.0 AM5 mATX KURUMSAL ANAKART

Satıcı: onlinealisverisyap

7.271,49 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

14 7271.49
ASUS Prime A620M-A-CSM DDR5 (6400MHz)OC M.2 VGA/HDMI/DP PCIe 4.0 AM5 mATX Anakart

Satıcı: incehesap

7.389,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

15 7389.00
Asus Prıme A620M-A-Csm Amd A620 Am5 Ddr5 6400 Dp Hdmı Vga Çift M2 Usb3.2 Aura Rgb Matx (Prıme A620M-A-Csm) Anakart

Satıcı: ZmTeknoloji | 2 yorum

7.530,52 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

16 7530.52
ASUS PRIME A620M-A-CSM AMD A620 Soket AM5 DDR5 6400(OC)MHz mATX Anakart 7.789,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

17 7789.00
ASUS MB PRIME A620M-A-CSM AMD A620M-A-CSM AMD A620 AM5 DDR5 6400 DP HDMI VGA Çift M2 USB3.2 AURA RGB mATX UCRETSIZ UZAKTAN YONETIM YAZILIMI ASUS 5X PROTECTION III

Satıcı: Lowell Teknoloji

7.865,73 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

18 7865.73
ASUS Prime A620M-A-CSM DDR5 (6400MHz)OC M.2 VGA/HDMI/DP PCIe 4.0 AM5 mATX Anakart

Satıcı: Lowell Teknoloji

8.079,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

19 8079.00
ASUS MB PRIME A620M-A-CSM AMD A620M-A-CSM AMD A620 AM5 DDR5 6400 DP HDMI VGA Çift M2 USB3.2 AURA RGB mATX UCRETSIZ UZAKTAN YONETIM YAZILIMI ASUS 5X PROTECTION III

Satıcı: onlinealisverisyap

8.093,85 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

20 8093.85
Universal Corsair Asus A620M-A-CSM Am5 Ddr5 Anakart

Satıcı: Core Bilgisayar

10.458,63 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

21 10458.63

Asus Prime A620M-A-CSM AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Fiyat Geçmişi

Asus Prime A620M-A-CSM AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Temel Özellikleri

Var
BIOS Hafıza Boyutu:
256 Mbit
Wi-Fi:
Yok
Bluetooth:
Yok
Hız Aşırtma (Overclock) Desteği:
Var
Aydınlatma:
Yok

Asus Prime A620M-A-CSM AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ

GENİŞLEME YUVALARI GENİŞLEME YUVALARI

• PCIe x16 Var
• PCIe x16 Versiyonu 4.0
• PCIe x16 Azami Hızı 64 GB/s
• PCIe x16 Sayısı 1 adet
• PCIe x1 Var
• PCIe x1 Versiyonu 3.0
• PCIe x1 Sayısı 2 adet

DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ

• M.2 Yuvası Var
• M.2 Yuvası Sayısı 2 adet
• M.2 Özellikleri 2242 2260 2280 PCIe Gen.4x4 (8GB/s)
• M.2 Özellikleri (2) 2242 2260 2280 PCIe Gen.4x4 (8GB/s)
• SATA Yuvası Var
• SATA Versiyonu 3.0
• SATA Yuvası Sayısı 4 adet

ARKA BAĞLANTILAR ARKA BAĞLANTILAR

• USB-C Yok
• USB-C T.bolt Desteği Yok
• USB-C DP Desteği Yok
• USB (Type-A) Var
• USB (Type-A) Versiyonu 2.0 3.2 Gen 1
• USB (Type-A) Sayısı 6 adet
• USB (Type-A) Özellikleri 2x USB 3.2 Gen 1 4x USB 2.0
• DisplayPort Var
• DisplayPort Versiyonu 1.4
• DisplayPort Sayısı 1 adet
• Çözünürlük Desteği (DP) 8K
• Yenileme Hızı (DP) 60 Hz
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu 2.1
• HDMI Sayısı 1 adet
• Çözünürlük Desteği (HDMI) 4K
• Yenileme Hızı (HDMI) 60 Hz
• Ses Jakı Sayısı 3 adet
• LAN (RJ45) Var
• LAN Sayısı 1 adet
• LAN Hızı 1 Gbps
• BIOS Flashback Düğmesi Var
• Clear CMOS Düğmesi Yok
• Diğer Bağlantılar PS/2 D-Sub (VGA)

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

• Ses Kanalı Desteği 7.1

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Yok
• Bluetooth Yok

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

• Soğutma Var
• Soğutma Şekli Pasif
• Pasif Soğutma Kapsamı VRM
• Arka Plaka Yok

TASARIM TASARIM

Asus Prime A620M-A-CSM AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bellek saat hızı, bellek kapasitesi, bluetooth, Wi-Fi vb. özellikler resmi yazılım güncellemeleri ile birlikte değişiklik gösterebilir. Örn: (6000 MT/s'den 7800 MT/s'ye ya da BT 5.2'den BT 5.3'e gibi.) Satın almadan önce kontrol ediniz.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.