5.0 (1 oy) / Yorum Yaz
Yonga Seti Modeli:
Form Faktörü:
İşlemci Soketi:
Bellek Teknolojisi:
Bellek Saat Hızı (OC):
Bellek Kanalı:
M.2 Yuvası:
Var
Yonga Seti Çıkış Yılı:

Asus Prime A620M-E AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Fiyatları

ASUS PRIME A620M-E AMD A620 AM5 DDR5 6400 DP HDMI VGA M2 USB3.2 AURA RGB mATX, Anakart

Satıcı: TEBILON

5.580,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

1 5590
Asus Prime A620M-E A620 Ddr5 (Vga Yok) Glan Matx Hd Dp Usb3 M2 Rgb Am5 Amd Anakart

Satıcı: Tebilon

5.404,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

2 5404.11
Asus Prime A620M-E A620 Ddr5 (Vga Yok) Glan Matx Hd Dp Usb3 M2 Rgb Am5 Amd Anakart

Satıcı: MAGIC TEKNOLOJİ

5.641,59 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

3 5641.59
ASUS PRIME A620M-E DDR5 6400+(OC) HDMI VGA M.2 AM5

Satıcı: Magic Teknoloji

5.799,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

4 5799.01
Asus Prime A620m-E Amd A620 6400 Mhz (Oc) Ddr5 Soket Am5 Matx Anakart

Satıcı: Dualpazar

5.989,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 5989.10
ASUS PRIME A620M-E DDR5 HDMI DP PCIe 16X v4.0 AM5 mATX

Satıcı: onlinealisverisyap

5.966,02 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 5976.02
Asus Prıme A620m-E Ddr5 Hdmı Dp Pcıe 16X V4.0 Am5 Matx

Satıcı: ZmTeknoloji

6.079,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 6079.70
Asus Prıme A620M-E Amd A620 Am5 Ddr5 6400 Dp Hdmı Vga M2 Usb3.2 Aura Rgb Matx (Prıme A620M-E) Anakart

Satıcı: magicteknoloji

6.142,23 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

8 6142.23
Asus Prime A620M-E CSM AMD A620 6400 MHz (OC) DDR5 Soket AM5 mATX Anakart

Satıcı: 724alsak

6.413,45 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

9 6413.45
ASUS PRIME A620M-E DDR5 6400+(OC) HDMI VGA M.2 AM5

Satıcı: netsiparis

6.453,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

10 6453.60
ASUS PRIME A620M-E A620 DDR5 (Vga Yok) GLan mATX HD DP USB3 M2 RGB AM5 AMD Anakart

Satıcı: Dualpazar

6.612,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

11 6612.50

Asus Prime A620M-E AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Fiyat Geçmişi

Asus Prime A620M-E AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Temel Özellikleri

Var
BIOS Hafıza Boyutu:
256 Mbit
Wi-Fi:
Yok
Bluetooth:
Yok
Hız Aşırtma (Overclock) Desteği:
Var
Aydınlatma:
Yok

Asus Prime A620M-E AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ

GENİŞLEME YUVALARI GENİŞLEME YUVALARI

• PCIe x16 Var
• PCIe x16 Versiyonu 4.0
• PCIe x16 Azami Hızı 64 GB/s
• PCIe x16 Sayısı 1 adet
• PCIe x1 Var
• PCIe x1 Versiyonu 3.0
• PCIe x1 Sayısı 2 adet

DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ

ARKA BAĞLANTILAR ARKA BAĞLANTILAR

• USB-C Yok
• USB-C T.bolt Desteği Yok
• USB-C DP Desteği Yok
• USB (Type-A) Var
• USB (Type-A) Versiyonu 2.0 3.2 Gen 1
• USB (Type-A) Sayısı 6 adet
• USB (Type-A) Özellikleri 2x USB 3.2 Gen 1 4x USB 2.0
• DisplayPort Var
• DisplayPort Versiyonu 1.4
• DisplayPort Sayısı 1 adet
• Çözünürlük Desteği (DP) 8K
• Yenileme Hızı (DP) 60 Hz
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu 2.1
• HDMI Sayısı 1 adet
• Çözünürlük Desteği (HDMI) 4K
• Yenileme Hızı (HDMI) 60 Hz
• Ses Jakı Sayısı 3 adet
• LAN (RJ45) Var
• LAN Sayısı 1 adet
• LAN Hızı 1 Gbps
• BIOS Flashback Düğmesi Yok
• Clear CMOS Düğmesi Yok
• Diğer Bağlantılar PS/2 D-Sub (VGA)

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

• Ses Kanalı Desteği 7.1

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Yok
• Bluetooth Yok

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

• Soğutma Yok
• Arka Plaka Yok

TASARIM TASARIM

Asus Prime A620M-E AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bellek saat hızı, bellek kapasitesi, bluetooth, Wi-Fi vb. özellikler resmi yazılım güncellemeleri ile birlikte değişiklik gösterebilir. Örn: (6000 MT/s'den 7800 MT/s'ye ya da BT 5.2'den BT 5.3'e gibi.) Satın almadan önce kontrol ediniz.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.