3.9 (1 oy) / Yorum Yaz
Yonga Seti Modeli:
Form Faktörü:
İşlemci Soketi:
AM4
Bellek Teknolojisi:
Bellek Saat Hızı (OC):
Bellek Kanalı:
M.2 Yuvası:
Var
Yonga Seti Çıkış Yılı:

Asus Prime B550M-K ARGB AM4 Soket Anakart Fiyatları

Asus Prime B550M-K ARGB AMD B550 Soket AM4 DDR4 4866 Mhz mATX Gaming (Oyuncu) Anakart

Satıcı: Amazon.com.tr

5.070,42 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

1 5080.42
Asus Prime B550M-K ARGB AMD B550 Soket AM4 DDR4 4866 Mhz mATX Gaming (Oyuncu) Anakart

Satıcı: Magic Teknoloji

4.999,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

2 4999.01
Asus Prime B550M-K ARGB 5100 MHz (OC) DDR4 Soket AM4 mATX Anakart

Satıcı: ramazanmutlu

4.999,83 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

3 4999.83
ASUS PRIME B550M-K ARGB DDR4 M2 PCIe NVME HDMI DVI PCIe 16X v4.0 AM4 mATX

Satıcı: ramazanmutlu

5.011,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

4 5011.55
Asus PRIME B550M-K ARGB 5100mhz(OC) M.2 AM4 mATX Anakart 4.938,00 TL + 99,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 4948
Asus Prime B550M-K ARGB 5100 MHz (OC) DDR4 Soket AM4 mATX Anakart

Satıcı: magic

5.043,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

6 5043.57
Asus Prıme B550m-K Argb Ddr4 M2 Pcıe Nvme Hdmı Dvı Pcıe 16X V4.0 Am4 Matx

Satıcı: ZmTeknoloji

5.144,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 5144.90
Asus Prıme B550m-K Argb Ddr4 M2 Pcıe Nvme Hdmı Dvı Pcıe 16X V4.0 Am4 Matx

Satıcı: onlinealisverisyap

5.171,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 5171.20
ASUS PRIME B550M-K ARGB DDR4 M2 PCIe NVME HDMI DVI PCIe 16X v4.0 AM4 mATX

Satıcı: onlinealisverisyap

5.198,28 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

9 5198.28
Asus Prime B550M-K ARGB 5100MHz (OC) DDR4 Soket AM4 M.2 HDMI mATX Anakart

Satıcı: Hepsiburada | 43 yorum

5.219,56 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

10 5219.56
Asus Prime B550M-K Argb Am4 Ryzen Ddr4 Hdmi Dp 90Mb1Gc0-M0Eay0

Satıcı: Arslan Bilgisayar

5.237,47 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 5247.47
ASUS PRIME B550M-K ARGB 5100MHz(OC) DDR4 Soket AM4 M.2 HDMI VGA DVI mATX Anakart

2 yorum

5.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

12 5299.00
ASUS Prime B550M-K ARGB AMD Soket AM4 DDR4 4866(OC)MHz Micro ATX Gaming (Oyuncu) Anakart

Satıcı: incehesap

5.379,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

13 5379.00
Asus Prime B550M-K ARGB AMD B550 Soket AM4 DDR4 4866 Mhz mATX Gaming (Oyuncu) Anakart

Satıcı: netsiparis

5.518,85 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

14 5518.85
ASUS PRIME B550M-K ARGB B550 DDR4 (Vga Yok) GLan mATX HD DP US3 M2 AM4 AMD Anakart

Satıcı: magicteknoloji

5.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

15 5599.00
ASUS Prime B550M-K ARGB 5100MHz (OC) DDR4 Soket AM4 M.2 HDMI mATX Anakart 5.499,00 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

16 5509
ASUS Prime B550M-K ARGB AMD Soket AM4 DDR4 4866(OC)MHz Micro ATX Gaming (Oyuncu) Anakart 5.839,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

17 5839.00
Asus Prime B550M-K Argb 5100Mhz (Oc) Ddr4 Soket Am4 M.2 Hdmi Matx Amd Anakart

Satıcı: Pazareyle Sanal Mağazacılık

6.568,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

18 6568.11

Asus Prime B550M-K ARGB AM4 Soket Anakart Fiyat Geçmişi

Asus Prime B550M-K ARGB AM4 Soket Anakart Ürün Ailesi

Asus Prime B550M-K ARGB (90MB1GC0-M0EAY0) AM4 Soket Anakart Harici Aydınlatma: Var 4.999,01 TL
Asus Prime B550M-K AM4 Soket Anakart Harici Aydınlatma: Yok 5.105,08 TL

Asus Prime B550M-K ARGB AM4 Soket Anakart Temel Özellikleri

AM4
Var
BIOS Hafıza Boyutu:
128 Mbit
Wi-Fi:
Yok
Bluetooth:
Yok
Hız Aşırtma (Overclock) Desteği:
Var
Aydınlatma:
Yok

Asus Prime B550M-K ARGB AM4 Soket Anakart Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ

GENİŞLEME YUVALARI GENİŞLEME YUVALARI

• PCIe x16 Var
• PCIe x16 Versiyonu 4.0
• PCIe x16 Azami Hızı 64 GB/s
• PCIe x16 Sayısı 1 adet
• PCIe x1 Var
• PCIe x1 Versiyonu 3.0
• PCIe x1 Sayısı 1 adet

DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ

ARKA BAĞLANTILAR ARKA BAĞLANTILAR

• USB-C Yok
• USB-C T.bolt Desteği Yok
• USB-C DP Desteği Yok
• USB (Type-A) Var
• USB (Type-A) Versiyonu 2.0 3.2 Gen 1
• USB (Type-A) Sayısı 6 adet
• USB (Type-A) Özellikleri 2x USB 2.0 4x USB 3.2 Gen 1
• DisplayPort Var
• DisplayPort Versiyonu 1.4
• DisplayPort Sayısı 1 adet
• Çözünürlük Desteği (DP) 4K
• Yenileme Hızı (DP) 60 Hz
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu 2.1
• HDMI Sayısı 1 adet
• Çözünürlük Desteği (HDMI) 4K
• Yenileme Hızı (HDMI) 60 Hz
• Ses Jakı Sayısı 3 adet
• LAN (RJ45) Var
• LAN Sayısı 1 adet
• LAN Hızı 1 Gbps
• BIOS Flashback Düğmesi Yok
• Clear CMOS Düğmesi Yok
• Diğer Bağlantılar PS/2

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

• Ses Kanalı Desteği 7.1

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Yok
• Bluetooth Yok

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

• Soğutma Yok
• Arka Plaka Yok

TASARIM TASARIM

Asus Prime B550M-K ARGB AM4 Soket Anakart Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bellek saat hızı, bellek kapasitesi, bluetooth, Wi-Fi vb. özellikler resmi yazılım güncellemeleri ile birlikte değişiklik gösterebilir. Örn: (6000 MT/s'den 7800 MT/s'ye ya da BT 5.2'den BT 5.3'e gibi.) Satın almadan önce kontrol ediniz.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.