Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: nepalbilisim
7.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önceki fiyat
1 7799.00 Asus Prime B650-PLUS-CSM AMD B650 AM5 6400 DDR5 ATX Anakart (Prime B650-PLUS-CSM)Satıcı: Nepal Bilişim
8.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
2 8199.00 Asus Prıme B650-Plus-Csm Amd B650 Soket Am5 Ddr5 6400Mhz (Oc) Hdmı Dp M.2 Atx AnakartSatıcı: TEBİLON
9.253,45 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 9253.45 Asus PRIME B650-PLUS-CSM 6400 Mhz(OC) DDR5 RGB M.2 AM5 ATX AnakartSatıcı: Uzmanlarpc
9.675,18 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önceki fiyat
4 9675.18 Asus PRIME B650-PLUS-CSM 6400 Mhz(OC) DDR5 RGB M.2 AM5 ATX AnakartSatıcı: asbil-group
9.776,86 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önceki fiyat
5 9776.86 ASUS PRIME B650-PLUS-CSM AMD B650 AM5 DDR5 6400 DP HDMI 2x M2 USB3.2 AURA RGB 2.5Gbit LAN ATX 128GB ram desteği ASUS 5X PROTECTION III Ücretsiz Uzaktan Yönetim YazılımıSatıcı: Teknoberk
10.990,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
6 10990.00