Yonga Seti Modeli:
Form Faktörü:
ATX
İşlemci Soketi:
Bellek Teknolojisi:
Bellek Saat Hızı (OC):
Bellek Kanalı:
M.2 Yuvası:
Var
Yonga Seti Çıkış Yılı:

Asus Prime B650-Plus AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Fiyatları

Asus Prıme B650-plus Wıfı Amd

Satıcı: dualpazar

10.799,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

1 10799.88
Asus Prıme B650-plus Wıfı Amd

Satıcı: Netsiparis | 2 yorum

10.909,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

2 10909.90
ASUS PRIME B650-PLUS WIFI DDR5 AM5 DP HDMI ATX ANAKART

Satıcı: netsipariş

11.040,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

3 11040.40
Asus Prıme B650-Plus Wıfı Ddr5 Am5 Dp Hdmı Atx Anakart

Satıcı: Netsiparis

11.042,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

4 11042.20
ASUS PRIME B650-PLUS WIFI AMD B650 AM5 DDR5 7600 DP HDMI 2x M2 USB3.2 AX WiFi + BT AURA RGB 2.5Gbit LAN ATX 192GB’a kadar ram desteği, ASUS 5X PROTECTION III

Satıcı: netsiparis

11.216,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 dk önce

5 11226.5
ASUS PRIME B650-PLUS WIFI AMD B650 Soket AM5 DDR5 7600MHz (OC) M.2 Anakart 11.229,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

6 11229.00
ASUS PRIME B650-PLUS WIFI6 DDR5 M2 PCIe NVME HDMI DP PCIe 16X v5.0 AM5 ATX

Satıcı: Dualpazar

11.274,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

7 11274.60
Asus Prıme B650-Plus Amd B650 Am5 Ddr5 6400 Dp Hdmı 2X M2 Usb3.2 Aura Rgb 2.5Gbit Lan Atx (Prıme B650-Plus) Anakart

Satıcı: Zorexpress | 7 yorum

11.305,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

8 11305.00
ASUS PRIME B650-PLUS WIFI6 DDR5 M2 PCIe NVME HDMI DP PCIe 16X v5.0 AM5 ATX 11.326,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

9 11336
Asus Prıme B650-Plus Wıfı Ddr5 Am5 Dp Hdmı Atx Anakart

Satıcı: Kraft Online

11.389,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

10 11389.40
ASUS PRIME B650-PLUS WIFI DDR5 AM5 DP HDMI ATX ANAKART

Satıcı: netsiparis

11.439,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

11 11439.08
ASUS PRIME B650-PLUS WIFI DDR5 AM5 DP HDMI ATX ANAKART

Satıcı: Kraft online

11.494,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

12 11494.30
ASUS PRIME B650-PLUS WIFI DDR5 AM5 DP HDMI ATX ANAKART

Satıcı: dualpazar

11.997,72 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

13 11997.72
ASUS Prime B650-Plus WiFi DDR5 (7600MHz)OC M.2 HDMI/DP/USB-C PCIe 4.0 AM5 ATX Anakart

Satıcı: onlinealisverisyap

12.839,48 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

14 12839.48

Asus Prime B650-Plus AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Fiyat Geçmişi

Asus Prime B650-Plus AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Temel Özellikleri

ATX
Var
BIOS Hafıza Boyutu:
256 Mbit
Wi-Fi:
Opsiyonel
Bluetooth:
Opsiyonel
Hız Aşırtma (Overclock) Desteği:
Var
Aydınlatma:
Yok

Asus Prime B650-Plus AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ

GENİŞLEME YUVALARI GENİŞLEME YUVALARI

• PCIe x16 Var
• PCIe x16 Versiyonu 4.0
• PCIe x16 Azami Hızı 64 GB/s
• PCIe x16 Sayısı 2 adet
• PCIe x1 Var
• PCIe x1 Versiyonu 4.0
• PCIe x1 Sayısı 2 adet
• Diğer Yuvalar M.2 (Key E)

DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ

• M.2 Yuvası Var
• M.2 Yuvası Sayısı 2 adet
• M.2 Özellikleri 2242 2260 2280 22110 PCIe Gen.5x4 (16GB/s)
• M.2 Özellikleri (2) 2242 2260 2280 22110 PCIe Gen.4x4 (8GB/s)
• SATA Yuvası Var
• SATA Versiyonu 3.0
• SATA Yuvası Sayısı 4 adet

ARKA BAĞLANTILAR ARKA BAĞLANTILAR

• USB-C Var
• USB-C Versiyonu USB 3.2 Gen 2
• USB-C Azami Hızı USB 10 Gbps
• USB-C Sayısı 1 adet
• USB-C T.bolt Desteği Yok
• USB-C DP Desteği Yok
• USB (Type-A) Var
• USB (Type-A) Versiyonu 2.0 3.2 Gen 1 3.2 Gen 2
• USB (Type-A) Sayısı 7 adet
• USB (Type-A) Özellikleri 2x USB 2.0 2x USB 3.2 Gen 1 3x USB 3.2 Gen 2
• DisplayPort Var
• DisplayPort Versiyonu 1.4
• DisplayPort Sayısı 1 adet
• Çözünürlük Desteği (DP) 8K
• Yenileme Hızı (DP) 60 Hz
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu 2.1
• HDMI Sayısı 1 adet
• Çözünürlük Desteği (HDMI) 4K
• Yenileme Hızı (HDMI) 60 Hz
• Ses Jakı Sayısı 5 adet
• LAN (RJ45) Var
• LAN Sayısı 1 adet
• LAN Hızı 2.5 Gbps
• BIOS Flashback Düğmesi Var
• Clear CMOS Düğmesi Yok
• Diğer Bağlantılar Optik S/PDIF

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Opsiyonel
• Bluetooth Opsiyonel

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

• Soğutma Var
• Soğutma Şekli Pasif
• Pasif Soğutma Kapsamı M.2 VRM
• Arka Plaka Yok

TASARIM TASARIM

• Ekran Yok
• Aydınlatma Yok
• Harici Aydınlatma Var
• Harici Aydınlatma Türü RGB Bağlantısı
• Form Faktörü ATX
• Boy 30.5 cm
• En 24.4 cm

Asus Prime B650-Plus AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Yorumları (2 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

ekrem d***** Profil Resmi

2 yorum

ekrem d***** Selamlar epey Anakartın ses chipseti ALC 897 Eklerseniz sevinirim Resim
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 yıl önce
Epey Profil Resmi
Epey @ekrem d***** Eklendi, teşekkür ederiz.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 yıl önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bellek saat hızı, bellek kapasitesi, bluetooth, Wi-Fi vb. özellikler resmi yazılım güncellemeleri ile birlikte değişiklik gösterebilir. Örn: (6000 MT/s'den 7800 MT/s'ye ya da BT 5.2'den BT 5.3'e gibi.) Satın almadan önce kontrol ediniz.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.