Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Hera Global Bilişim
7.349,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯9 dk önceki fiyat
1 7349.00 Asus Prime B650M-A II-CSM AMD B650 6400 MHz (OC) DDR5 Soket AM5 mATX AnakartSatıcı: HeraGlobalBilişim
7.190,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 dk önceki fiyat
2 7190.00 Asus Prime B650M-A II-CSM AMD B650 6400 MHz (OC) DDR5 Soket AM5 mATX AnakartSatıcı: incehesap
7.458,47 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
3 7458.47 Asus Prime B650M-A Ii-Csm AMD B650 AM5 Soket Ddr5 6400 Mikro ATX AnakartSatıcı: İncehesap
7.887,78 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 7887.78 ASUS ASUS PRIME B650M-A II-CSM AMD B650 AM5 DDR5 6400 DP HDMI VGA CIFT M2 USB3.2 AURA RGB 2.5Gbit LAN mATX UCRETSIZ UZAKTAN YONETIM YAZILIMI ASUS 5X PROTECTION IIISatıcı: Sepetist
8.447,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
5 8447.04 Asus Prime B650M-A II-CSM AMD B650 6400 MHz (OC) DDR5 Soket AM5 mATX AnakartSatıcı: Sepetist
8.500,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
6 8500.00