Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: HeraGlobalBilişim
6.149,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önceki fiyat
1 6149.00 Asus Prime B650M-A II AMD B650 6400 MHz (OC) DDR5 Soket AM5 mATX AnakartSatıcı: HeraGlobalBilişim
6.149,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
2 6149.00 ASUS PRIME B650M-A II AMD B650 AM5 DDR5 6400 USB3.2 AURA RGB 2.5Gbit LAN mATXSatıcı: Petabyte Bilişim
6.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önceki fiyat
3 6599.00 Asus Prime B650M-A II AMD B650 6400 MHz (OC) DDR5 Soket AM5 mATX AnakartSatıcı: QP
6.999,01 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
4 6999.01 Asus Prime B650M-A II AMD B650 6400 MHz (OC) DDR5 Soket AM5 mATX AnakartSatıcı: teknostok
7.236,96 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önceki fiyat
5 7236.96 Asus Prıme B650m-A Iı Ddr5 6400Mhz Matx M.2 Am5Satıcı: 7Renk
7.237,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önceki fiyat
6 7237.06 ASUS Prıme B650m-a Iı Ddr5 6400mhz Matx M.2 Am5Satıcı: ZMTEKNOLOJİ
8.151,08 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önceki fiyat
7 8151.08 Asus Prıme B650m-A Iı-Csm Amd B650 Soket Am5 Ddr5 6400Mhz Usb3.2 Aura Rgb Matx AnakartSatıcı: TEBİLON
8.392,68 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önceki fiyat
8 8392.68 ASUS PRIME B650M-A II DDR5 HDMI DP PCIe 16X v4.0 AM5 mATXSatıcı: İleri Port Teknoloji
8.602,69 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯47 dk önceki fiyat
9 8602.69 ASUS PRIME B650M-A II-CSM DDR5 HDMI-DP PCIE 5.0 AM5 mATX KURUMSAL ANAKARTSatıcı: ZMTEKNOLOJİ
8.714,72 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
10 8714.72