Yonga Seti Modeli:
Form Faktörü:
İşlemci Soketi:
Bellek Teknolojisi:
Bellek Saat Hızı (OC):
Bellek Kanalı:
M.2 Yuvası:
Var
Yonga Seti Çıkış Yılı:

Asus Prime B650M-K AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Fiyatları

Asus Prime B650m-K Amd Am5 Ddr5 Micro Atx Anakart Outlet Vitrin Outlet/2.El Fiyatı

Satıcı: Emperor

4.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 4399.00
Asus Prıme B650M-K Amd B650 Am5 Ddr5 6400 Dp Vga 2X M2 Usb3.2 Aura Rgb 2.5Gbit Lan Matx (Prıme B650M-K) Anakart

Satıcı: Hepsiburada | 52 yorum

5.449,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

2 5449.00
Asus Prime B650M-K AMD B650 AM5 Soket DDR5 6400MHz Micro-ATX Anakart

Satıcı: 7RENK

5.295,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

3 5305
Asus Prime B650M-K AMD B650 6400 MHz (OC) DDR5 Soket AM5 mATX Anakart

Satıcı: 7Renk

5.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 5299.00
Asus Prime B650M-K 6400mhz(OC) RGB M.2 AM5 mATX DDR5 Anakart

Satıcı: 7RENK

5.467,42 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

5 5467.42
ASUS Prime B650M-K AMD B650 AM5 Soket DDR5 6400MHz Micro-ATX Anakart 5.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

6 5499.00
Asus Prime B650M-K AMD B650 6400 MHz (OC) DDR5 Soket AM5 mATX Anakart

Satıcı: ebz

5.575,56 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 5575.56
Asus Prime B650M-K 6400mhz(OC) RGB M.2 AM5 mATX DDR5 Anakart

Satıcı: MAGIC TEKNOLOJİ

5.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

8 5699.00
ASUS PRIME B650M-K DDR5 6400+(OC) HDMI VGA M.2 AM5

Satıcı: Magic Teknoloji

5.699,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

9 5699.01
ASUS PRIME B650M-K DDR5 HDMI DP PCIe 16X v40 AM5 mATX

Satıcı: onlinealisverisyap

5.815,15 TL + Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

10 5825.15
Asus Prime B650M-K 6400mhz(OC) RGB M.2 AM5 mATX DDR5 Anakart 5.843,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

11 5853
ASUS PRIME B650M-K DDR5 6400+(OC) HDMI VGA M.2 AM5

Satıcı: 7Renk

5.933,66 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

12 5933.66
ASUS PRIME B650M-K B650 DDR5 Vga GLan 2.5G mATX HD DP M2 RGB TYPE-C AM5 AMD Anakart

Satıcı: incehesap

5.979,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

13 5979.00
Asus Prıme B650m-K Ddr5 Hdmı Dp Pcıe 16X V4.0 Am5 Matx

Satıcı: ramazanmutlu

6.092,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 6092.70
Asus Prıme B650m-K Amd B650 Am5 Ddr5 6400 Dp Vga Anakart

Satıcı: 7Renk

6.179,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

15 6179.00
ASUS PRIME B650M-K B650 DDR5 Vga GLan 2.5G mATX HD DP M2 RGB TYPE-C AM5 AMD Anakart

Satıcı: DFS Bilgisayar

6.268,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

16 6268.80
ASUS Prime B650M-K 6400MHz (OC) DDR5 Soket AM5 M.2 HDMI VGA mATX Anakart 6.299,00 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

17 6309
Asus Prime B650M-K 6400Mhz(Oc) Rgb M.2 Am5 Matx Ddr5 Anakart

Satıcı: Alensoft Bilgisayar

6.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

18 6900.00
Asus Prıme B650m-k, 2xddr5, 2x M.2, D-sub, Hdmı, Am5 Soket Anakart

Satıcı: Teknoteg

7.176,90 TL + Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

19 7186.9

Asus Prime B650M-K AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Fiyat Geçmişi

Asus Prime B650M-K AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Temel Özellikleri

Var
BIOS Hafıza Boyutu:
256 Mbit
Wi-Fi:
Yok
Bluetooth:
Yok
Hız Aşırtma (Overclock) Desteği:
Var
Aydınlatma:
Yok

Asus Prime B650M-K AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ

GENİŞLEME YUVALARI GENİŞLEME YUVALARI

• PCIe x16 Var
• PCIe x16 Versiyonu 4.0
• PCIe x16 Azami Hızı 64 GB/s
• PCIe x16 Sayısı 1 adet
• PCIe x1 Var
• PCIe x1 Versiyonu 4.0
• PCIe x1 Sayısı 2 adet

DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ

• M.2 Yuvası Var
• M.2 Yuvası Sayısı 2 adet
• M.2 Özellikleri 2242 2260 2280 PCIe Gen.5x4 (16GB/s)
• M.2 Özellikleri (2) 2242 2260 2280 PCIe Gen.4x4 (8GB/s)
• SATA Yuvası Var
• SATA Versiyonu 3.0
• SATA Yuvası Sayısı 4 adet

ARKA BAĞLANTILAR ARKA BAĞLANTILAR

• USB-C Yok
• USB-C T.bolt Desteği Yok
• USB-C DP Desteği Yok
• USB (Type-A) Var
• USB (Type-A) Versiyonu 2.0 3.2 Gen 1 3.2 Gen 2
• USB (Type-A) Sayısı 8 adet
• USB (Type-A) Özellikleri 2x USB 3.2 Gen 1 2x USB 3.2 Gen 2 4x USB 2.0
• DisplayPort Yok
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu 2.1
• HDMI Sayısı 1 adet
• Çözünürlük Desteği (HDMI) 4K
• Yenileme Hızı (HDMI) 60 Hz
• Ses Jakı Sayısı 3 adet
• LAN (RJ45) Var
• LAN Sayısı 1 adet
• LAN Hızı 2.5 Gbps
• BIOS Flashback Düğmesi Var
• Clear CMOS Düğmesi Yok
• Diğer Bağlantılar PS/2 D-Sub (VGA)

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

• Ses Kanalı Desteği 7.1

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Yok
• Bluetooth Yok

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

• Soğutma Var
• Soğutma Şekli Pasif
• Pasif Soğutma Kapsamı M.2 VRM
• Arka Plaka Yok

TASARIM TASARIM

Asus Prime B650M-K AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bellek saat hızı, bellek kapasitesi, bluetooth, Wi-Fi vb. özellikler resmi yazılım güncellemeleri ile birlikte değişiklik gösterebilir. Örn: (6000 MT/s'den 7800 MT/s'ye ya da BT 5.2'den BT 5.3'e gibi.) Satın almadan önce kontrol ediniz.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.