Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR
5.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 5199.00 ASUS PRIME B650M-R AMD B650M Soket AM5 mATX DDR5 7000MHz (OC) M.2 Anakart 5.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
2 5199.00 Asus Prime B650M-R 90MB1H30-M0EAY0 7200 MHz DDR5 AM5 (LGA1718) Matx AnakartSatıcı: magic
5.489,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önceki fiyat
3 5489.99 ASUS PRIME B650M-R AMD B650 AM5 DDR5 7200 HDMI 2x M2 USB3.2 AURA RGB 2.5Gbit LAN mATX, ASUS 5X PROTECTION III, AnakartSatıcı: Amazon.com.tr
5.646,19 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önceki fiyat
4 5646.19 Asus Prime B650M-R 90MB1H30-M0EAY0 7200 MHz DDR5 AM5 (LGA1718) Matx AnakartSatıcı: QP
5.649,93 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önceki fiyat
5 5649.93 Asus Prime B650M-R 90MB1H30-M0EAY0 7200 MHz DDR5 AM5 (LGA1718) Matx AnakartSatıcı: ramazanmutlu
5.715,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
6 5715.90 Asus PRIME B650M-R 7000mhz(OC) RGB M.2 AM5 mATX DDR5 Anakart 5.672,00 TL + 69,00 TL Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 5682 ASUS PRIME B650M-R AMD B650 Soket AM5 7200MHz DDR5 2xM.2 mATX AnakartSatıcı: Magic Teknoloji
5.856,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
8 5856.00 Asus Prime B650M-R Am5 Ryzen Ddr5 Hdmi 90Mb1H30-M0Eay0 5.927,43 TL + Kargo Siteye Git ❯5 dk önceki fiyat
9 5937.43 ASUS PRIME B650M-R AMD B650 AM5 DDR5 7200 HDMI 2x M2 USB3.2 AURA RGB 2.5Gbit LAN mATX ( PRIME B650M-R )Satıcı: teknoberk
6.008,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önceki fiyat
10 6008.50 ASUS PRIME B650M-R AMD B650 Soket AM5 7200MHz DDR5 2xM.2 mATX AnakartSatıcı: incehesap
6.051,13 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯13 dk önceki fiyat
11 6051.13 ASUS Prime B650M-R 7200MHz (OC) DDR5 Soket AM5 M.2 HDMI mATX Anakart 6.066,67 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
12 6066.67 ASUS Prıme B650m-r Amd Am5 Ddr5 7200 Hdmı 2xm2 Usb3.2 MatxSatıcı: magicteknoloji
6.099,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
13 6099.99 Asus Prime B650M-R AMD B650 Soket AM5 7200 MHz Ddr5 2Xm.2 mATX AnakartSatıcı: Magic Teknoloji
6.199,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
14 6199.99 ASUS PRIME B650M-R, 2xDDR5, 2x M.2, HDMI, AMD Ryzen 7000 Serisi, AM5 Soket AnakartSatıcı: MAGIC TEKNOLOJİ
6.199,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
15 6199.99 ASUS PRIME B650M-R AMD DDR5 7200+(OC) HDMI M.2 AM5Satıcı: İntekzo
6.291,94 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
16 6291.94 ASUS PRIME B650M-R, 2xDDR5, 2x M.2, HDMI, AMD Ryzen 7000 Serisi, AM5 Soket AnakartSatıcı: Ptd Bilişim
6.317,64 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
17 6317.64 Asus Prıme B650m-R Amd Ddr5 7200+(Oc) Hdmı M.2 Am5 6.495,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
18 6495.90