Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: akelgüvenlik
5.555,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
1 5555.00 ASUS Prıme B660m-a D4 Intel B660 Lga1700 Ddr4 5333 Dp Hdmı Çift M2 Usb3.2 Aura Rgb Matx 128gb KadarSatıcı: akelgüvenlik
5.555,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 5555.00 ASUS Prime B660M-A D4 Intel Anakart 5.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
3 6009 ASUS PRIME B660-A D4 DDR4 M2 PCIe NVME HDMI DP PCIe 16X v4.0 1700p mATXSatıcı: onlinealisverisyap
6.911,50 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 6921.5 Asus Prime B660M-A D4 Intel B660 5333 MHz (OC) DDR4 Soket 1700 mATX AnakartSatıcı: Sepetist
7.179,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
5 7179.00 Asus Prime B660M-A D4 Intel B660 5333 MHz (OC) DDR4 Soket 1700 mATX AnakartSatıcı: onlinealisverisyap
7.224,20 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
6 7224.20 Asus Prime B660M-A D4 Intel B660 LGA 1700 5333 MHz Ddr4 Hdmi DP AnakartSatıcı: Sepetist
7.309,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 7309.00 ASUS PRIME B660M-A D4 Intel B660 Soket 1700 DDR4 3200MHz (OC) M.2 Anakart3 yorum
7.422,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
8 7422.00 ASUS Prime B660m-a D4 Intel H660 Soket 1700 Ddr4 5333(oc)mhz Matx Gaming (oyuncu) AnakartSatıcı: ZMTEKNOLOJİ
7.876,52 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
9 7876.52 Asus Prime B660M-A D4 Intel B660 5333 MHz (OC) DDR4 Soket 1700 mATX AnakartSatıcı: asbil-group
7.899,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
10 7899.98 ASUS PRIME B660M-A D4, 4xDDR4, 2x M.2, 2xHDMI, DP, 12.Nesil, LGA1700 Soket, AnakartSatıcı: corebilgisayar
7.977,32 TL + Kargo Siteye Git ❯59 dk önceki fiyat
11 7987.32