4.9 (1 oy) / Yorum Yaz
Yonga Seti Modeli:
Form Faktörü:
İşlemci Soketi:
Bellek Teknolojisi:
Bellek Saat Hızı (OC):
Bellek Kanalı:
M.2 Yuvası:
Var
Yonga Seti Çıkış Yılı:

Asus Prime B760M-K D4 LGA 1700 Soket Anakart Fiyatları

Asus Prıme B760m-k D4 Ddr4 Hdmı Pcıe 4.0 1700p Matx

Satıcı: ebz

4.929,35 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

1 4929.35
ASUS Prime B760m-k D4 Intel B760 Soket 1700 Ddr4 5333(oc)mhz Matx Gaming (oyuncu) Anakart

Satıcı: incehesap

4.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

2 4999.00
Asus Prıme B760m-k D4 Ddr4 Hdmı Pcıe 4.0 1700p Matx

Satıcı: ramazanmutlu

5.054,77 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

3 5054.77
Asus Mb Prıme B760M-K D4 İntel B760 Lga1700 Ddr4 5333 Hdmı Vga 2X M2 Usb3.2 Aura Rgb 2.5Gbit Lan Matx Asus 5X Protectıon İıı Armoury Crate Aı Suıte 3

Satıcı: ramazanmutlu

5.070,42 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

4 5070.42
ASUS PRIME B760M-K D4 DDR4 HDMI PCIE 4.0 1700p mATX

Satıcı: onlinealisverisyap

5.046,20 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 5056.2
Asus Prıme B760m-K D4 Ddr4 Hdmı Pcıe 4.0 1700P Matx

Satıcı: ZmTeknoloji

5.144,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 5144.90
Asus Prıme B760m-K D4 B760 Ddr4 Vga Glan 2.5G Matx Hd Us32 M2 Rgb 1700P Anakart

Satıcı: Lowell Teknoloji

5.150,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

7 5150.90
Asus Prime B760M-K D4 RGB M.2 mATX DDR4 LGA1700 Anakart

Satıcı: ATOM BİLİŞİM

5.114,37 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 5124.37
Asus Prıme B760m-k D4 Ddr4 5333mhz 1xvga 1xhdmı 2xm.2 Usb 3.2 Matx 1700p (12. / 13. Ve 14. Nesil İşlemci Uyumlu)

Satıcı: incehesap | 9 yorum

5.197,77 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

9 5197.77
ASUS PRIME B760M-K D4 DDR4 5333MHz(OC) RGB M.2 mATX 1700p

Satıcı: incehesap

5.329,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

10 5329.00
ASUS PRIME B760M-K D4 DDR4 5333MHZ 1XVGA 1XHDMI 2XM.2 USB 3.2 MATX 1700P (13. VE 12.NESİL İŞLEMCİ UYUMLU)

Satıcı: Lowell Teknoloji

5.508,63 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

11 5508.63
ASUS PRIME B760M-K D4 B760 DDR4 Vga GLan 2.5G mATX HD US32 M2 RGB 1700p Anakart

Satıcı: Lowell Teknoloji

5.659,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

12 5659.00
MB PRIME B760M-K D4 Intel B760 LGA1700 DDR4 5333 HDMI VGA 2x M2 USB3.2 AURA RGB 2.5Gbit LAN mATX 5X PROTECTION III, Armoury Crate, AI Suite 3

Satıcı: UZMANLARPC

5.709,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

13 5709.44
ASUS Prime B760M-K D4 Intel B760 Soket 1700 DDR4 5333(OC)MHz mATX Gaming (Oyuncu) Anakart 4.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

14 4899.00
Asus Prıme B760M-K D4 Ddr4 5333MHZ(OC) Rgb M.2 Matx 1700P

Satıcı: TechnoGet

7.834,38 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

15 7834.38

Asus Prime B760M-K D4 LGA 1700 Soket Anakart Fiyat Geçmişi

Asus Prime B760M-K D4 LGA 1700 Soket Anakart Ürün Ailesi

Asus Prime B760M-K D4 LGA 1700 Soket Anakart DDR4 4.929,35 TL
Asus Prime B760M-K LGA 1700 Soket Anakart DDR5 5.371,00 TL

Asus Prime B760M-K D4 LGA 1700 Soket Anakart Temel Özellikleri

Var
BIOS Hafıza Boyutu:
128 Mbit
Wi-Fi:
Yok
Bluetooth:
Yok
Hız Aşırtma (Overclock) Desteği:
Var
Aydınlatma:
Yok

Asus Prime B760M-K D4 LGA 1700 Soket Anakart Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ

GENİŞLEME YUVALARI GENİŞLEME YUVALARI

• PCIe x16 Var
• PCIe x16 Versiyonu 4.0
• PCIe x16 Azami Hızı 64 GB/s
• PCIe x16 Sayısı 1 adet
• PCIe x1 Var
• PCIe x1 Versiyonu 4.0
• PCIe x1 Sayısı 2 adet

DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ

• M.2 Yuvası Var
• M.2 Yuvası Sayısı 2 adet
• M.2 Özellikleri 2242 2260 2280 PCIe Gen.4x4 (8GB/s)
• M.2 Özellikleri (2) 2242 2260 2280 PCIe Gen.4x4 (8GB/s)
• SATA Yuvası Var
• SATA Versiyonu 3.0
• SATA Yuvası Sayısı 4 adet

ARKA BAĞLANTILAR ARKA BAĞLANTILAR

• USB-C Yok
• USB-C T.bolt Desteği Yok
• USB-C DP Desteği Yok
• USB (Type-A) Var
• USB (Type-A) Versiyonu 2.0 3.2 Gen 1
• USB (Type-A) Sayısı 6 adet
• USB (Type-A) Özellikleri 2x USB 2.0 4x USB 3.2 Gen 1
• DisplayPort Yok
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu 2.1
• HDMI Sayısı 1 adet
• Çözünürlük Desteği (HDMI) 4K
• Yenileme Hızı (HDMI) 60 Hz
• Ses Jakı Sayısı 3 adet
• LAN (RJ45) Var
• LAN Sayısı 1 adet
• LAN Hızı 2.5 Gbps
• BIOS Flashback Düğmesi Yok
• Clear CMOS Düğmesi Yok
• Diğer Bağlantılar D-Sub (VGA)

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

• Ses Kanalı Desteği 7.1

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Yok
• Bluetooth Yok

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

• Soğutma Var
• Soğutma Şekli Pasif
• Pasif Soğutma Kapsamı VRM
• Arka Plaka Yok

TASARIM TASARIM

Asus Prime B760M-K D4 LGA 1700 Soket Anakart Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bellek saat hızı, bellek kapasitesi, bluetooth, Wi-Fi vb. özellikler resmi yazılım güncellemeleri ile birlikte değişiklik gösterebilir. Örn: (6000 MT/s'den 7800 MT/s'ye ya da BT 5.2'den BT 5.3'e gibi.) Satın almadan önce kontrol ediniz.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.