4.7 (1 oy) / Yorum Yaz
Yonga Seti Modeli:
Form Faktörü:
İşlemci Soketi:
Bellek Teknolojisi:
Bellek Saat Hızı (OC):
Bellek Kanalı:
M.2 Yuvası:
Var
Yonga Seti Çıkış Yılı:

Asus Prime B760M-R D4 LGA 1700 Soket Anakart Fiyatları

Asus Prime B760M-R D4 Intel B760 5333 MHz (OC) DDR4 Soket 1700 mATX Anakart

Satıcı: ramazanmutlu

4.740,59 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

1 4740.59
Asus Prime B760M-R D4 1700P Hdmi 90Mb1Ha0-M0Eay0

Satıcı: ramazanmutlu

4.756,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

2 4756.40
ASUS PRIME B760M-R D4 DDR4 HDMI PCIE 4.0 1700P mATX

Satıcı: onlinealisverisyap

4.724,55 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 4734.55
Asus Prime B760M-R D4 Intel B760 5333 MHz (OC) DDR4 Soket 1700 mATX Anakart

Satıcı: onlinealisverisyap

4.803,71 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

4 4803.71
Asus Prıme B760m-R D4 Ddr4 Hdmı Pcıe 4.0 1700P Matx

Satıcı: ZmTeknoloji

4.818,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 4818.10
Asus Prıme B760m-R D4 Ddr4 Hdmı Pcıe 4.0 1700P Matx

Satıcı: onlinealisverisyap

4.841,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 4841.30
Asus Prime B760M-R D4 1700P Hdmi 90Mb1Ha0-M0Eay0

Satıcı: onlinealisverisyap

4.867,27 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

7 4867.27
Asus PRIME B760M-R D4 Intel B760 Soket 1700 DDR4 5333(OC) MHz mATX Gaming (Oyuncu) Anakart

Satıcı: onlinealisverisyap

4.789,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 dk önce

8 4799.2
Asus Prime B760M-R D4 DDR4 5333mhz (OC) RGB M.2 1700p mATX Anakart

Satıcı: ZmTeknoloji | 4 yorum

5.308,29 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

9 5308.29
ASUS PRIME B760M-R D4 INTEL B760 Soket 1700 5333Mhz DDR4 2xM.2 mATX Anakart

Satıcı: onlinealisverisyap

5.409,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

10 5409.80
Asus Prime B760M-R D4 1700P Hdmi 90Mb1Ha0-M0Eay0

Satıcı: Arslan Bilgisayar

6.323,97 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 6333.97
ASUS PRIME B760M-R D4 INTEL B760 Soket 1700 5333Mhz DDR4 2xM.2 mATX Anakart

Satıcı: netsiparis

6.662,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

12 6662.50
Asus Prıme B760M-R D4 Ddr4 HDMI Pcıe 4.0 1700P Matx

Satıcı: Core Bilgisayar

6.698,94 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

13 6698.94

Asus Prime B760M-R D4 LGA 1700 Soket Anakart Fiyat Geçmişi

Asus Prime B760M-R D4 LGA 1700 Soket Anakart Temel Özellikleri

Var
BIOS Hafıza Boyutu:
128 Mbit
Wi-Fi:
Yok
Bluetooth:
Yok
Hız Aşırtma (Overclock) Desteği:
Var
Aydınlatma:
Yok

Asus Prime B760M-R D4 LGA 1700 Soket Anakart Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ

GENİŞLEME YUVALARI GENİŞLEME YUVALARI

• PCIe x16 Var
• PCIe x16 Versiyonu 4.0
• PCIe x16 Azami Hızı 64 GB/s
• PCIe x16 Sayısı 1 adet
• PCIe x1 Var
• PCIe x1 Versiyonu 4.0
• PCIe x1 Sayısı 2 adet

DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ

• M.2 Yuvası Var
• M.2 Yuvası Sayısı 2 adet
• M.2 Özellikleri 2242 2260 2280 PCIe Gen.4x4 (8GB/s)
• M.2 Özellikleri (2) 2242 2260 2280 PCIe Gen.4x4 (8GB/s)
• SATA Yuvası Var
• SATA Versiyonu 3.0
• SATA Yuvası Sayısı 4 adet

ARKA BAĞLANTILAR ARKA BAĞLANTILAR

• USB-C Yok
• USB-C T.bolt Desteği Yok
• USB-C DP Desteği Yok
• USB (Type-A) Var
• USB (Type-A) Versiyonu 3.2 Gen 1
• USB (Type-A) Sayısı 8 adet
• USB (Type-A) Özellikleri 4x USB 2.0 4x USB 3.2 Gen 1
• DisplayPort Yok
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu 2.1
• HDMI Sayısı 1 adet
• Çözünürlük Desteği (HDMI) 4K
• Yenileme Hızı (HDMI) 60 Hz
• Ses Jakı Sayısı 3 adet
• LAN (RJ45) Var
• LAN Sayısı 1 adet
• LAN Hızı 2.5 Gbps
• BIOS Flashback Düğmesi Yok
• Clear CMOS Düğmesi Yok

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

• Ses Kanalı Desteği 7.1

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Yok
• Bluetooth Yok

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

• Soğutma Var
• Soğutma Şekli Pasif
• Pasif Soğutma Kapsamı VRM
• Arka Plaka Yok

TASARIM TASARIM

Asus Prime B760M-R D4 LGA 1700 Soket Anakart Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bellek saat hızı, bellek kapasitesi, bluetooth, Wi-Fi vb. özellikler resmi yazılım güncellemeleri ile birlikte değişiklik gösterebilir. Örn: (6000 MT/s'den 7800 MT/s'ye ya da BT 5.2'den BT 5.3'e gibi.) Satın almadan önce kontrol ediniz.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.