Yonga Seti Modeli:
Form Faktörü:
ATX
İşlemci Soketi:
Bellek Teknolojisi:
Bellek Saat Hızı (OC):
Bellek Kanalı:
M.2 Yuvası:
Var
Yonga Seti Çıkış Yılı:

Asus Prime B840-Plus WiFi AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Fiyatları

Asus Prime B840-PLUS WiFi AMD B840 7600 MHz (OC) DDR5 Soket AM5 ATX Anakart

Satıcı: ramazanmutlu

8.543,76 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

1 8543.76
Asus Prime B840-Plus Wifi Amd B840 Am5 Ddr5 7600 Dp Hdmi 3X M2 Usb3.2 Aura Rgb 2.5Gbit Lan Atx Asus 5X Protection İii, Bios Flashback Butonu

Satıcı: ramazanmutlu

8.557,71 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

2 8557.71
Asus Prime B840-PLUS WiFi AMD B840 7600 MHz (OC) DDR5 Soket AM5 ATX Anakart

Satıcı: vizyonbilgisayar

8.647,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

3 8647.08
ASUS PRIME B840-PLUS WIFI-6E DDR5 HDMI-DP PCIE 4.0 AM5 ATX 8.672,43 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 8682.43
Asus Prıme B840-Plus Wıfı-6E Ddr5 Hdmı Dp Pcıe 16X V4.0 Am5 Matx

Satıcı: ramazanmutlu

8.796,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

5 8796.00
Asus Prıme B840-Plus Wıfı Amd Ddr5 Matx Anakart

Satıcı: Dfsbilgisayar

8.904,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

6 8904.50
Asus Prime B840 Plus WIFI DDR5 7600Mhz (OC) M.2 AM5 ATX Anakart

Satıcı: Hepsiburada | 1 yorum

8.913,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

7 8913.88
Asus Prime B840-Plus Wifi Amd B840 Am5 Ddr5 7600 Dp Hdmi 3X M2 Usb3.2 Aura Rgb 2.5Gbit Lan Atx Asus 5X Protection İii, Bios Flashback Butonu

Satıcı: onlinealisverisyap

8.930,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

8 8930.04
ASUS PRIME B840-PLUS WIFI AMD B840 AM5 DDR5 7600 DP HDMI 3x M2 USB3.2 AURA RGB 2.5Gbit LAN ATX ASUS 5X PROTECTION III, BIOS FlashBack Butonu

Satıcı: DFSBilgisayar

9.022,97 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

9 9022.97
ASUS PRIME B840-PLUS WIFI AMD B840 Soket AM5 DDR5 7600MHz(OC) M.2 Anakart 9.229,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

10 9229.00
ASUS Prime B840-Plus WiFi DDR5 (7600MHz)OC M.2 HDMI/DP/USB-C PCIe 4.0 AM5 ATX Anakart

Satıcı: incehesap

9.239,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

11 9239.00
ASUS PRIME B840-PLUS WIFI AMD B840 AM5 DDR5 7600 DP HDMI 3x M2 USB3.2 AURA RGB 2.5Gbit LAN ATX ASUS 5X PROTECTION III, BIOS FlashBack Butonu

Satıcı: netsiparis

9.314,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

12 9314.02
ASUS Prime B840-Plus WiFi DDR5 (7600MHz)OC M.2 HDMI/DP/USB-C PCIe 4.0 AM5 ATX Anakart

Satıcı: onlinealisverisyap

9.828,32 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

13 9828.32
Asus Prıme B840-PLUS Wıfı Amd  Ddr5 Atx Anakart

Satıcı: İntekzo

10.149,84 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

14 10149.84
ASUS Prime B840-Plus WiFi AMD B840 Soket AM5 DDR5 7600+(OC)MHz ATX Gaming (Oyuncu) Anakart 12.979,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

15 12979.00

Asus Prime B840-Plus WiFi AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Fiyat Geçmişi

Asus Prime B840-Plus WiFi AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Temel Özellikleri

ATX
Var
BIOS Hafıza Boyutu:
256 Mbit
Wi-Fi:
Var
Bluetooth:
Var
Hız Aşırtma (Overclock) Desteği:
Var
Aydınlatma:
Yok

Asus Prime B840-Plus WiFi AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ

GENİŞLEME YUVALARI GENİŞLEME YUVALARI

• PCIe x16 Var
• PCIe x16 Versiyonu 4.0 3.0
• PCIe x16 Azami Hızı 64 GB/s
• PCIe x16 Sayısı 4 adet
• PCIe x16 Özellikleri 1x PCIe 4.0 3x PCIe 3.0
• PCIe x1 Var
• PCIe x1 Versiyonu 3.0
• PCIe x1 Sayısı 1 adet

DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ

• M.2 Yuvası Var
• M.2 Yuvası Sayısı 3 adet
• M.2 Özellikleri 2280 PCIe Gen.4x4 (8GB/s)
• M.2 Özellikleri (2) 2280 PCIe Gen.4x4 (8GB/s)
• M.2 Özellikleri (3) 2242 2260 2280 PCIe Gen.3x4 (4GB/s)
• SATA Yuvası Var
• SATA Versiyonu 3.0
• SATA Yuvası Sayısı 4 adet

ARKA BAĞLANTILAR ARKA BAĞLANTILAR

• USB-C Var
• USB-C Versiyonu USB 3.2 Gen 2
• USB-C Azami Hızı USB 10 Gbps
• USB-C Sayısı 1 adet
• USB-C T.bolt Desteği Yok
• USB-C DP Desteği Yok
• USB (Type-A) Var
• USB (Type-A) Versiyonu 2.0 3.2 Gen 1 3.2 Gen 2
• USB (Type-A) Sayısı 7 adet
• USB (Type-A) Özellikleri 1x USB 3.2 Gen 2 2x USB 3.2 Gen 1 4x USB 2.0
• DisplayPort Var
• DisplayPort Versiyonu 1.4
• DisplayPort Sayısı 1 adet
• Çözünürlük Desteği (DP) 8K
• Yenileme Hızı (DP) 30 Hz
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu 2.1
• HDMI Sayısı 1 adet
• Çözünürlük Desteği (HDMI) 4K
• Yenileme Hızı (HDMI) 60 Hz
• Ses Jakı Sayısı 3 adet
• LAN (RJ45) Var
• LAN Sayısı 1 adet
• LAN Hızı 2.5 Gbps
• BIOS Flashback Düğmesi Var
• Clear CMOS Düğmesi Yok

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

• Ses Kanalı Desteği 7.1

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

• Soğutma Var
• Soğutma Şekli Pasif
• Pasif Soğutma Kapsamı M.2 VRM
• Arka Plaka Yok

TASARIM TASARIM

• Ekran Yok
• Aydınlatma Yok
• Harici Aydınlatma Var
• Harici Aydınlatma Türü RGB Bağlantısı
• Form Faktörü ATX
• Boy 30.5 cm
• En 24.4 cm

Asus Prime B840-Plus WiFi AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bellek saat hızı, bellek kapasitesi, bluetooth, Wi-Fi vb. özellikler resmi yazılım güncellemeleri ile birlikte değişiklik gösterebilir. Örn: (6000 MT/s'den 7800 MT/s'ye ya da BT 5.2'den BT 5.3'e gibi.) Satın almadan önce kontrol ediniz.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.