Yonga Seti Modeli:
Form Faktörü:
ATX
İşlemci Soketi:
Bellek Teknolojisi:
Bellek Saat Hızı (OC):
Bellek Kanalı:
M.2 Yuvası:
Var
Yonga Seti Çıkış Yılı:

Asus Prime B850-Plus-CSM AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Fiyatları

Asus Prıme B850-PLUS-CSM Amd B850 Am5 Ddr5 8000 Dp HDMI 3x M2 Usb3.2 Aura Rgb 2.5gbit Lan Atx 256GB’A Kadar Ram Desteği, 1xgen5 M.2

Satıcı: Hepsiburada | 1 yorum

9.349,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

1 9349.00
ASUS PRIME B850-PLUS-CSM AMD B850 AM5 DDR5 8000 DP HDMI 3x M2 USB3.2 AURA RGB 2.5Gbit LAN ATX 256GB’a kadar ram desteği, 1xGen5 M.2, Ücretsiz Uzaktan Yönetim Yazılımı

Satıcı: Amazon.com.tr

9.349,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 sn önce

2 9359
Asus Prıme B850-plus-csm Amd B850 Am5 Ddr5 8000 Dp Hdmı 3x M2 Usb

Satıcı: HeraGlobalBilişim

10.009,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

3 10009.09
ASUS PRIME B850-PLUS-CSM 8000mhz(OC) M.2 AM5 ATX Anakart 10.046,00 TL + 99,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

57 dk önce

4 10056
Asus Prıme B850-plus-csm Amd B850 Am5 Ddr5 8000 Dp Hdmı 3x M2 Usb

Satıcı: ebz

10.505,94 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

5 10505.94
ASUS PRIME B850-PLUS-CSM 8000MHz (OC) DDR5 AM5 Soket M.2 HDMI DP ATX Anakart 10.699,00 TL + 149,00 TL Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 10709
Asus Prime B850-Plus-Csm Amd B850 Am5 Ddr5 8000 Dp Hdmi 3X M2 Usb3.2 Aura Rgb 2.5Gbit Lan Atx 256Gb’A Kadar Ram Desteği, 1Xgen5 M.2, Ücretsiz Uzaktan

Satıcı: Tebilon

10.925,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

7 10925.91
Asus Prıme B850-Plus Csm Ddr5 - Hdmı-Dp Pcıe 5.0 Am5 Atx Kurumsal Anakart

Satıcı: Hera Global Bilişim

10.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 10999.00
ASUS PRIME B850-PLUS CSM DDR5 HDMI-DP PCIE 5.0 AM5 ATX KURUMSAL ANAKART

Satıcı: ZmTeknoloji

11.120,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

9 11130
Asus Prime B850-Plus-Csm Amd B850 Am5 Ddr5 8000 Dp Hdmi 3X M2 Usb3.2 Aura Rgb 2.5Gbit Lan Atx 256Gb’A Kadar Ram Desteği, 1Xgen5 M.2, Ücretsiz Uzaktan

Satıcı: ramazanmutlu

11.224,92 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

10 11224.92
Asus Prıme B850-Plus Csm Ddr5 - Hdmı-Dp Pcıe 5.0 Am5 Atx Kurumsal Anakart

Satıcı: ramazanmutlu

11.526,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 11526.30
ASUS PRIME B850-PLUS-CSM AMD B850 AM5 DDR5 8000 DP HDMI 3x M2 USB3.2 AURA RGB 2.5Gbit LAN ATX 256GB’a kadar ram desteği, 1xGen5 M.2, Ücretsiz Uzaktan

Satıcı: Betaplus

11.720,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 11720.64

Asus Prime B850-Plus-CSM AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Fiyat Geçmişi

Asus Prime B850-Plus-CSM AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Temel Özellikleri

ATX
Var
BIOS Hafıza Boyutu:
256 Mbit
Wi-Fi:
Yok
Bluetooth:
Yok
Hız Aşırtma (Overclock) Desteği:
Var
Aydınlatma:
Yok

Asus Prime B850-Plus-CSM AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Özellikleri

TEMEL ÖZELLİKLER TEMEL ÖZELLİKLER

BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ BELLEK (RAM) ÖZELLİKLERİ

GENİŞLEME YUVALARI GENİŞLEME YUVALARI

• PCIe x16 Var
• PCIe x16 Versiyonu 5.0 4.0
• PCIe x16 Azami Hızı 128 GB/s
• PCIe x16 Sayısı 2 adet
• PCIe x16 Özellikleri 1x PCIe 5.0 1x PCIe 4.0
• PCIe x1 Yok

DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ DEPOLAMA ÖZELLİKLERİ

• M.2 Yuvası Var
• M.2 Yuvası Sayısı 3 adet
• M.2 Özellikleri 2280 PCIe Gen.5x4 (16GB/s)
• M.2 Özellikleri (2) 2280 PCIe Gen.4x4 (8GB/s)
• M.2 Özellikleri (3) 2242 2260 2280 22110 PCIe Gen.4x2 (4GB/s)
• SATA Yuvası Var
• SATA Versiyonu 3.0
• SATA Yuvası Sayısı 4 adet

ARKA BAĞLANTILAR ARKA BAĞLANTILAR

• USB-C Var
• USB-C Versiyonu USB 3.2 Gen 2
• USB-C Azami Hızı USB 10 Gbps
• USB-C Sayısı 1 adet
• USB-C T.bolt Desteği Yok
• USB-C DP Desteği Yok
• USB (Type-A) Var
• USB (Type-A) Versiyonu 2.0 3.2 Gen 1 3.2 Gen 2
• USB (Type-A) Sayısı 7 adet
• USB (Type-A) Özellikleri 2x USB 2.0 2x USB 3.2 Gen 1 3x USB 3.2 Gen 2
• DisplayPort Var
• DisplayPort Versiyonu 1.4
• DisplayPort Sayısı 1 adet
• Çözünürlük Desteği (DP) 8K
• Yenileme Hızı (DP) 30 Hz
• HDMI Var
• HDMI Versiyonu 2.1
• HDMI Sayısı 1 adet
• Çözünürlük Desteği (HDMI) 4K
• Yenileme Hızı (HDMI) 60 Hz
• Ses Jakı Sayısı 3 adet
• LAN (RJ45) Var
• LAN Sayısı 1 adet
• LAN Hızı 2.5 Gbps
• BIOS Flashback Düğmesi Var
• Clear CMOS Düğmesi Yok

SES ÖZELLİKLERİ SES ÖZELLİKLERİ

• Ses Kanalı Desteği 7.1

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Yok
• Bluetooth Yok

SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ SOĞUTMA ÖZELLİKLERİ

• Soğutma Var
• Soğutma Şekli Pasif
• Pasif Soğutma Kapsamı M.2 VRM
• Arka Plaka Yok

TASARIM TASARIM

• Ekran Yok
• Aydınlatma Yok
• Harici Aydınlatma Var
• Harici Aydınlatma Türü RGB Bağlantısı
• Form Faktörü ATX
• Boy 30.5 cm
• En 24.4 cm

Asus Prime B850-Plus-CSM AM5 (LGA 1718) Soket Anakart Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
* Bellek saat hızı, bellek kapasitesi, bluetooth, Wi-Fi vb. özellikler resmi yazılım güncellemeleri ile birlikte değişiklik gösterebilir. Örn: (6000 MT/s'den 7800 MT/s'ye ya da BT 5.2'den BT 5.3'e gibi.) Satın almadan önce kontrol ediniz.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.